Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 18129 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoPřenos nastavení - knihoven,stylů,obsah.centra,atd

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Carodej2 Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen
Avatar

Přihlášen: 16.bře.2011
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
Inventor 2020
Stav: Offline
Bodů: 137
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Přenos nastavení - knihoven,stylů,obsah.centra,atd
    Zasláno: 21.úno.2014 v 08:24
Díky, obsahové centrum mi už taky funguje.


J. Bilavčík
Zpět nahoru
Cheff Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 19.led.2006
Lokalita: Czech Republic
Používám:
Inv 2013 Pro (SP2 Upd6), AutoCAD 2013 (SP2)
Stav: Offline
Bodů: 967
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 20.úno.2014 v 09:31
Ono OC nejsou "jen" již vytvořené složky - hlavní soubory pro přenos obsahového centra jsou s koncovkou mdf / ldf (Vault server) resp. soubor *.idcl pro práci na lokálním OC. - Pokud potřebujete přenést i OC (jako databázi), tak musíte do projektového souboru a tam si soubor přenést ze serveru na lokální (viz přiložený soubor) - Tedy pokud máte OC ze "serveru" pokud máte v práci rovnou místní, tak stačí kopie souboru *.idcl

Jinak kam umístíte *.idcl tak tamodtud musíte mít nastaveno jeho čtení... "umístění knihoven místního OC" (záložka Nástroje-> Možnosti -> Možnosti aplikace > Obsah Centrum -> místní obsah...)


Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 1030/Prenos_OC.png



Upravil Cheff - 20.úno.2014 v 09:34
Zpět nahoru
Carodej2 Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen
Avatar

Přihlášen: 16.bře.2011
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
Inventor 2020
Stav: Offline
Bodů: 137
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 20.úno.2014 v 08:26
Dobrý den,

děkuji za reakci, všechny složky a soubory mám, včera jsem to zkoušel znovu a problém byl v projektovém souboru. Ale obsahové centrum se mi nepodařilo rozjet. Mám ho prázdné i když jsem určil (v nastavení) správnou cestu. V práci používáme Vault a německou normu. Můžete mi poradit jak nastavit OC?

Děkuji.
J. Bilavčík
Zpět nahoru
Martin Číp Zobrazit panel
Arkance Systems support
Arkance Systems support
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 19.úno.2014
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
PRDS Ultimate
Stav: Offline
Bodů: 8
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 19.úno.2014 v 12:54
Dobrý den,< id="foxcub_translator_popup_win" style="top: 184px; left: 87px; overflow: ; border: 0px; : ; : 999; display: block; visibility: ;" width="14" height="34">
pokud máte práva a přístup na Váš  firemní server, je nutné si stáhnout složky:
  • návrhová data (design data)
  • šablony (templates)
  • složky obsahového centra - tedy pokud tyto soubory nezbytně potřebujete
  • makra, iLogic formuláře a pravidla jsou většinou zahrnuta v Design Datec
Tyto složky si uložte na své domácí PC
Na Vašem domácím pc/ntb/stanici si nastavte nový projektový soubor a veškeré cesty k podpůrným složkám nastavte na složky, které máte staženy na lokální disk.
Taktéž je potřeba nadefinovat Vaší pracovní složku (taktéž v nastavení projektového souboru).

Po otevření/načtení nové šablony již nebude problém s materiály či vzhledy.

Je potřeba mít staženy/instalovány knihovy OC. Pokud v kanceláři používáte Vault, soubory OC budete brát/generovat nyní z Vašeho lokálního disku.
Zpět nahoru
Carodej2 Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen
Avatar

Přihlášen: 16.bře.2011
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
Inventor 2020
Stav: Offline
Bodů: 137
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 19.úno.2014 v 09:18
Dobrý den,

nedaří se mi přenos nastavení Inventoru 2014 z práce domů.
Poradíte mi prosím někdo, nejlépe stylem step by step, jak ho nastavit (hlavní problém mám s obsahovým centrem a makry, dále se mi ztrácí materiály a šablony mi hlásí chyby). V práci máme všechny soubory na serveru, já to potřebuji dát na lokální disk.

Děkuji.
J. Bilavčík
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6944:Jak převést knihovnu z Obsahového centra na Vault server či naopak?
Tip 7743:Kde má Inventor uloženu Knihovnu stylů?
Tip 8631:Mluvící iLogic pravidlo pro kontrolu materiálu součásti Inventoru (výchozí materiál).
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?
Tip 9476:Ukládání DWG kopie IDW výkresu pojmenované podle revize.
Tip 8717:Jak ve výkresu zobrazit těžiště podsestavy?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,695 sekund.