Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 6684 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoNávod na větší kóty při odměřování ve Vaultu

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Charlee Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 11.dub.2006
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
Inventor, Vault, Mechanical a další ver.2021
Stav: Offline
Bodů: 279
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Návod na větší kóty při odměřování ve Vaultu
    Zasláno: 03.čer.2014 v 10:14
Dnes jsem řešil malinké, špatně čitelné kóty při odměřování v náhledu ve Vaultu. Přímo ve Vaultu jsem nenašel jak text kót zvětšit. Po nějakém zkoušení jsem přišel na postup, kterým to jde:
  1. Vault je vypnutý
  2. otevřeme Design Review a v něm otevřeme nějaký soubor
  3. v otevřeném souboru začneme kótovat a nastavíme požadovanou velikost textu kót a nějakou kótu si nakreslíme
  4. zavřeme Design Review, otevřený soubor není třeba ukládat
  5. otevřeme Vault a ten už použije naposledy použitou velikost kót z Design Review - hotovo Star
Vyzkoušeno ve verzi Design Review 2013 a Vault 2013.
Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 4669:VIPJak zvýšit přesnost odměřování (kótování) v DWF Composeru (Design Review)?
Tip 8350:VIPMigrace či jiné Vault operace selžou na velkých souborech.
Tip 10475:Aritmetická výjimka při stahování souboru z Vault web klienta.
Tip 6264:Jak zvýšit rozlišení publikovaných DWFx souborů?
Tip 8864:Pomalá odezva prohlížeče Vaultu 2013 - urychlení.
Tip 3953:VIPVault hlásí: vybraný soubor překročil maximální velikost


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,652 sekund.