Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 18225 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoDGN Import

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21432
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: DGN Import
    Zasláno: 20.lis.2014 v 11:14
Nestandardní mapování barev si můžete předdefinovat i přímo v konfiguračním souboru mapování - dgnsetups.ini
 
(přístup do zákaznické sekce tipů a dalších sekcí se řídí podle pravidel na http://www.cadforum.cz/cadforum/co-je-to-cad-forum.asp#Opravneni)
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
johny Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 24.led.2006
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
C3D 2022
Stav: Offline
Bodů: 1671
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 20.lis.2014 v 11:01
Dobrý den, potřeboval bych konvertovat dgn2dwg a udělat to s tím, aby se neměnilo číslo indexované barvy. Mám legendu barev k dgn a když to převedu standardně tak z důvodu zachování barevnosti se změní indexy barev, případně TrueColor. Předpokládám, že by to mělo jít udělat přes Mapping Setup... jenže ten dialog se mi jeví naprostoro neflexibilní.. opravdu není jiná cesta než 256x opakovat Pravým talčítkem Add color, napsat barvu, vedle rozevřít Menu, Select Color.. to je na mašlu.
Případně... běžně na ten konvert používám RedLine (trial či co), nenašel jsem, že by to v něm vůbec šlo... lze?
Předem děkuji za odpověď.. (prosím, né odkazem na nedostupný tip)
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6472:AutoCAD hlásí: Soubor DGN překročil počet prvků, které lze převést.
Tip 3445:VIPNastavení pro automatický import databázových spojení při importu .DGN do Autodesk Mapu.
Tip 6765:VIPProblém importu DGN souborů s MSLINK odkazy (-1).
Tip 5360:VIPJak přepnout Map, aby vždy importoval správné souřadnice z DGN? (nedokumentovaný parametr)
Tip 4761:Nefunguje mi volba "Rozložit nepojmenované buňky" při importu DGN.
Tip 2775:Proč jsou buňky z DGN souboru importovány jako body?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,512 sekund.