Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 14009 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoAktualizacce bloků

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Mikek Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 10.srp.2010
Lokalita: ČR (OS)
Používám:
Inventor 2009
Stav: Offline
Bodů: 15
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Aktualizacce bloků
    Zasláno: 25.lis.2014 v 10:11
Dobrý den,

Vytvořil jsem si do jednoho modelového prostoru několik razítek.Časem jsem zjistil,že bych potřeboval razítko(blok) upravit. Bohužel když ho upravím. Projeví se změny až poté co razítko vložím znovu do výkresu. Jinak mi aktualizovat nejde.Existuje nějaká funkce,která by mi takto blok aktualizovala.Protože mám v modelu vloženo cca 45 razítek a musel bych je vkládat a vyplňovat znovu.

Př. Potřebuji přidat kolonku s další revizí tak si upravím blok pomoci editorů bloků.Ale fyzicky se mi upraví až ten blok který později vložím nově. Stávající zůstanou původní

Děkuji
Zpět nahoru
alda Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 04.říj.2007
Lokalita: ČR (OL)
Používám:
AutoCADLT 2024
Stav: Offline
Bodů: 113
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 25.lis.2014 v 11:02

Zdravím.

Pokud se jedná o nové atributy, tak v holém ACADu je funkce Správce atributů bloku (_battman). 

Najít v roletě požadovaný blok, použít "synchronizovat" a OK. Jestli funguje "vícenásobně" nevím, takto jsem ho dlouho nepoužíval.

Zpět nahoru
Mikek Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 10.srp.2010
Lokalita: ČR (OS)
Používám:
Inventor 2009
Stav: Offline
Bodů: 15
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.kvě.2015 v 09:02
Děkuji moc,

Funguje to přesně tak jak potřebuji.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 9329:VIPSnadné odstranění pozůstatků typů čar vnesených z DGN.
Tip 6817:VIPAutoCAD nereaguje na nastavení jednotek a bloky, xrefy a rozvržení a ctrl+v objekty vkládá zvětšené.
Tip 5411:VIPJak odlišit bloky stejného jména z různých DWG výkresů?
Tip 4884:VIPChybné měřítko (jednotky) vkládaných bloků v Civil3D.
Tip 4189:VIPVrácení posunutých atributů bloku na původní místo.
Tip 2738:VIPJak snadno zvolit vkládací bod při vkládání vícepohledových bloků?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,516 sekund.