Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 12623 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoAutocad a dvě grafiky

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Mario5X67 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 15.led.2012
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
AutoCAD2012
Stav: Offline
Bodů: 4
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Autocad a dvě grafiky
    Zasláno: 12.úno.2015 v 18:16
Zdravím všechny co sem zavítají. Rád bych sem popsal můj problém s nadějí, že mi ho někdo z vás pomůže vyřešit. Nainstaloval jsem si autocad 2015 na notebook. Vše je v pohodě, až na to, že program po pár minutách práce začne využívat vykonnější GPU. A to já nechci. Potřebuji aby pracoval pouze s integrovanou jednotkou, protože jakmile přepne na Nvidii, tak se samozřejmě zvýší spotřeba a teplo a notebook musí víc chladit, z toho vzniká hodně hluku. A při práci na baterii, no žádná práce na baterii, pač grafika sežere celou baterku do hodiny.

V nastavení - systém - grafické ladění mám napsanou grafiku Nvidii a mám zaplou optimalizaci výkonu.

V panelu Nvidie, kde se dá přiřadit k jednotlivým aplikacím jakou grafiku budou využívat, mám tuhle volbu u autocadu zašedlou a nelze změnit.

Dřív jsem problém neměl, tak nevím, je možné že to způsobila aktualizace autocadu, že najednou začal využívat nvidii.

Kdyby někdo věděl nebo se s tím setkal, poraďte prosím.
Zpět nahoru
zdrk Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 03.kvě.2007
Lokalita: ČR (KV)
Používám:
Začínám bojovat s AutoCad 2015 respektive BDS 2015
Stav: Offline
Bodů: 1790
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 13.úno.2015 v 08:11
To spíše nějaká aktualizace grafické karty.
Ty grafiky si dělaji často co chtěji, a poslouchat hodinu ventilátory na plný ceres je o nervy.
Zpět nahoru
Mario5X67 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 15.led.2012
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
AutoCAD2012
Stav: Offline
Bodů: 4
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 14.úno.2015 v 17:15
No jo, taky možnost. Díky. Nainstaloval jsem starší ovladač grafiky a už to můžu měnit.
Zpět nahoru
Mario5X67 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 15.led.2012
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
AutoCAD2012
Stav: Offline
Bodů: 4
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 21.úno.2015 v 20:11
Nakonec to nepomohlo. Po nějaké určité době stejný výsledek. Autocad jede na nvidii a nelze změnit. Přeinstaluji ovladač grafiky, chvílí jde na integrovanou a za pár dnů se to zase změní na nvidii. Dělá to po reinstalaci systému Win 8.1 64bit. Nerozumím tomu.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 5060:Po nastavení akcelerace AutoCAD 2007 spadne při spuštění.
Tip 7221:VIPPo instalaci Service Packu je práce v CAD aplikaci pomalá, trhaná.
Tip 5627:AutoCAD mi nezobrazuje některé objekty nebo jen jejich ohraničující kvádry.
Tip 9366:Pád Inventoru či AutoCADu 2013/2014 či ReCap na počítačích s dvěma grafickými kartami, přepnutí grafiky.
Tip 1075:Jak najít rozdíly mezi dvěma výkresy v nastavení výkresových proměnných AutoCADu?
Tip 12276:VIPInventor 2020 - nastavení emulace grafiky, výkon grafiky.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,656 sekund.