Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 7212 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoDesignCenter - kopírování rozvržení

 Odpovědět Odpovědět Stránka  <12 archiv
Autor
Radek001 Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 10.dub.2007
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Inventor 2017 / Autocad 2017
Stav: Offline
Bodů: 511
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 03.dub.2015 v 14:16
Hlavně když se nakonec zdařilo.
 
Já to pak zkoušel u sebe a fungovalo mi to taky správně, to jen pro info.
Pěkné Velikonoce. 
Zpět nahoru
koutnak Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 20.bře.2006
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
ACAD 2013; Cadkon+ MEP 2018
Stav: Offline
Bodů: 474
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.dub.2015 v 22:43
Měl bych jedno doplnění - upozornění. Nevím jak u vás, ale u mě došlo po aplikaci příkazu -DWGUNIT na tom aktuálním výkrese, kde jsem ten příkaz použil, ke zrušení všech měřítek čar. Vše na pohled zůstalo správně nastaveno - měřítka čar, LTSCALE - ale ve skutečnosti se všechny čáry začaly zobrazovat jako Continuous. Tedy myslím tím vzhled na monitoru, čárám jinak zůstaly přiřazeny původní typy (čárkovaná, ...). Nepomohlo ani nové načtení všech čar. Naštěstí se to dotklo jen toho jednoho výkresu - opravil jsem ho použitím záložního souboru.
Ještě jsem to pak testoval a vždy to dopadlo stejně, i když jsem žádný parametr neměnil a příkaz jsem jen "projel".
Radim Koutňák
Zpět nahoru
majklha Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 18.lis.2008
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCad 2009
Stav: Offline
Bodů: 21
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 16.čer.2015 v 09:55
No tak to je BOMBA. Nedefinovaný příkaz, ale funguje. dělalo mi to samé jako kolegovi s bloky.
Majkl
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6817:VIPAutoCAD nereaguje na nastavení jednotek a bloky, xrefy a rozvržení a ctrl+v objekty vkládá zvětšené.
Tip 10009:Nefunguje mi kopie rozvržení pomocí Ctrl+přetažení v AutoCADu 2015.
Tip 2860:Rozvržení, přetahované pomocí DesignCenter z jednoho výkresu do druhého, není přidáno.
Tip 6028:Jak vložit rozvržení z jiného výkresu?
Tip 5993:Jak předefinovat vlastnosti hladin vlastnostmi z jiného DWG výkresu?
Tip 2842:Nevíte-li jak dál, klepněte pravým tlačítkem.


 Odpovědět Odpovědět Stránka  <12 archiv

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,469 sekund.