Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 1622 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoZamknutá transformace v MAYA

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Hollywood7 Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 27.bře.2011
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
Inventor Prof. 2019
Stav: Offline
Bodů: 103
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Zamknutá transformace v MAYA
    Zasláno: 08.dub.2015 v 21:20
Zdravím,

 mám další dotaz. Mám v Mayae postavu do které jsem vytvářel kostru pomocí základních jointů. Teď jsem se rozhodl, že na postavu aplikuju HumanIK, čili jsem smazal již připnutou kostru na postavu. Postava se chová jako by byla uzamčená, nebo podmaněná té smazané kostře. Nejde jakkoliv postavu transformovat (pozice, škálování, ...). Jen se samotníma vertexama lze pohybovat, ale jako scelkem ne. V příloze zasílám screen shot obrazovky, kde si můžete všimnout zešedivělých nástrojů k transformaci.
Děkuji za odpovědi...


Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 32344/Screen_Shot_2015-04-08_at_7.09.18_PM.png

Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6150:VIPŘešení problému uzamčení Topobase účtu TBSYS.
Tip 6756:Transformace souřadnicových systémů v AutoCAD Civil 3D.
Tip 11589:Importované nebo připojené DWG do projektu Revitu nejde vybrat.
Tip 2546:Jak v Mapu transformovat rastry do skutečných souřadnic?
Tip 7707:ETRS89 se zpřesněným rámcem ETRF2000 a S-JTSK (Autodesk GIS).
Tip 5557:VIPUložení nastavení výkresové sady včetně transformace v AutoCAD Map.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,313 sekund.