Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 6689 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoNastavení grafické karty

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
PepaR Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 29.lis.2004
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
ruky a hlavu (občas ;)
Stav: Offline
Bodů: 6187
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Nastavení grafické karty
    Zasláno: 22.říj.2015 v 10:17
Dobrý den,

o speciálním ovladači nevím. Co je mi známo, tak je to v režii výrobců grafických karet. Na webu Autodesku je možné dohledat seznam certifikovaného hardwaru, kde si můžete najít Vaši kartu a zobrazit si, která verze ovladače byla odzkoušena a je doporučena.
Zpět nahoru
Fanda K Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 09.říj.2015
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD 2014
Stav: Offline
Bodů: 37
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 17.říj.2015 v 21:04
Zdá se, že ovladač není. 

Nicméně bych se chtěl ještě zeptat, ohledně grafických karet pro práci s 3D, jako je AutoCAD, Civil 3D, 3Ds Max a Maya. Jsou lepší karty typu Geforce nebo Quadro ?. Na nejmenovaném webu jsem četl, že na 3D je lepší Geforce a na Adobe Photoshop,  Adobe Premier Pro je lepší Quadro. Je tomu opravdu tak ? Možná se to tady už mockrát řešilo (za to se omlouvám), ale doba jde přece jenom dopředu. Moc nechápu když u karty Quadro K2200 4Gb http://www.czc.cz/hp-nvidia-quadro-k2200-4gb/161817/produkt  jsou skoro všechny parametry o polovinu horší než u Geforce GTX 970 http://www.czc.cz/gigabyte-gtx-970-mini-gaming-4gb/163353/produkt. Je to asi špatný (selský) přístup, který zde nefunguje, ale mohl by mi to prosím někdo vysvětlit ?



Zpět nahoru
Fanda K Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 09.říj.2015
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD 2014
Stav: Offline
Bodů: 37
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 15.říj.2015 v 20:12
Zdravím všechny,

chtěl bych se zeptat, zdali je možné v ovládacím panelu Nvidia nastavit grafickou kartu tak, aby lépe chodil AutoCAD 3D. Hledal jsem oficiální ovladač od Autodesku, ale nemohu ho nalézt, respektive si myslím, že grafická karta GTX 660 není podporována. Alespoň na stránkách Certified Hardware jsem ho nemohl nalézt. Pokud tomu tak není, tak mne opravte.

Předem děkuji.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 9421:Dvouobrazovková konfigurace: AutoCAD mi nezachová polohu dialogu
Tip 10212:Správce vlastností hladin je prázdný.
Tip 6181:VIPNastavení pro podstatné urychlení 3D grafiky v AutoCADu 2009 s nVidia Quadro.
Tip 1457:Jak zpřístupnit podrobnější nastavení grafické karty nVidia Quadro?
Tip 925:VIPPřehled nastavení 3D grafických karet, driverů a srovnání výkonu pro Inventor R3 a R4.
Tip 3689:VIPKde vzít HDI driver pro grafický 3D akcelerátor?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,949 sekund.