Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 14857 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoSection-Elevation Wizard - BUG?

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
splonk Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 25.lis.2006
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD/ACA'21, RVT'21
Stav: Offline
Bodů: 1252
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Section-Elevation Wizard - BUG?
    Zasláno: 10.říj.2016 v 12:45
Dobry den jeste jednou,
Rad bych prosim vedel, zda jsem problem vyse dostatecne popsal, zda jsou nejake nejasnosti apod... 
Anobo je duvod prozatimny zadne odezvy "slozitost" problemu, nikdo nezna odpoved, anebo mozna i "nepopularita" AutoCAD Architecture...? V tom pripade bych se rad zeptal jak mam postupovat dal...?
Napsat na Helpdesk? 
Popravde receno, problem je to neprijemny, ale zase ne takovy, ktery bychom, v ramci firemnich standardu, neumeli vyresit a ani to asi moc slozite nebude... Nez bych ale zavadel nejake nove pravidlo, rad bych vedel, v jakem modu se tato vec pohybuje... Je to chyba:
- AutoCADu Architecture, 
- nejaky druh nekompatibilita, 
- moje neznalost, nepozornost apod...
- ci neco uplne jineho...

Predem dekuji a zdravim

JASponza

ACA (AutoCAD) 2021,
RVT 2021

Win 10 x64
Zpět nahoru
splonk Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 25.lis.2006
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD/ACA'21, RVT'21
Stav: Offline
Bodů: 1252
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 03.říj.2016 v 13:28
Dobry den,
mam takovy problem v ACA 2016 (Win 10 x64... all updates)..., jak bych to jen popsal..., Ve vykrese zalozenem jako View / Section-Elevation, pri editaci pripojenych souboru pres wizard (General, Context, Content) cyklicky mizi a objevuji se pripojene XREFy. 

Mam klasicky zalozene View typu Section-Elevation (tuto moznost si pri tvorbe souboru vybiram v Project Navigatoru). Jsou v nem obsazeny 4 jednoduchý Construct-y, kazdy reprezentujici jedno patro... 
... zatim dobry

Ted v projectNavigatoru dam vlasnosti na dany soubor
1. 
Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 1753/2016_10_03_04.png

... vyskoci okno wizardu, zalozka 1. - General... zatim OK
2.

Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 1753/2016_10_03_05.png


... dalsi zalozka (Context) tez OK ...
3.

Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 1753/2016_10_03_06.png


Pak ale kliknu na zalozku posledni, kde si vybiram jednotlive DWG soubory, a tam najednou vidim nestandardni zobrazeni... zlute zamecky...???
4.

Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 1753/2016_10_03_07.png



Kdyz odkliknu OK tak mi vsechny XREFy z vykresu zmizi - COZ JE DOST VELKY PROBLEM...! Xref Manager je prazdny, ani pravy klik na soubor v Project Navigatoru nic neukazuje... A generovane rezy, ktery predtim koukali na dane XREFy, jsou najednou "zmateni"...:(

Kdyz vyse popsanou proceduru (obr. 1 az 4) zopakuji tak se mi ale ony XREFy vrati, nactou se jak maji...
5.

Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 1753/2016_10_03_09.png


... a takto se to cyklicky toci dokola...

Vetsi problem nastane, kdyz napr. jeden ze souboru odskrtnu (odpojim XREF)... pak se mi pri dalsim zadani vlastnosti, odpojeny XREF naloaduje a zbytek unloaduje... a to uz s tim moc nejde pracovat!!!!

Kdyz vyrobym View typu General (pro Plan zobrazeni) tak tam mi to funguje korektne...
Kdyz prepisu XML View typu General a tim ho "zkonvertuji" na Sec-Elev - zas to zlobi... 
Tez jsem zkousel to same udelat v nativnim profilu ACA 2016 - stejny!
A uplne to same se deje i v ACA 2014 (na Win 10 x64) - ty ale "reklamovat nemuzu nebot bezi na nepodporovanem OS :)

Predpokladam tedy, ze je problem nekde v nejakem nastaveni... nebo se jedna o bug... a na googlu oo tom nic nenachazim...???

Jo a mam nainstalovany ACAD_SP1, ACA_SP1, Hotfix 4, A hotfix na opravu razeni Sheetu v Sheetseteu!

Nemate nekdo prosim podobne zkusenosti... nechce se mi verit, ze na toto zatim nikdo nenarazil... nebo jsem nedostatecne peclive hledal?

Muze toto prosim nekdo odzkouset na ACA 2017?

Dekuji a pekne podzimni dny preji
JASponza
JASponza

ACA (AutoCAD) 2021,
RVT 2021

Win 10 x64
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 136:often crashes during save or exit
Tip 514:VIPPrůvodce přidat plotr (Add a plotter wizard) zhavaruje při přidávání systémové tiskárny (ADDPLWIZ.EXE).
Tip 6492:Y2K9 bug v 3ds max 2008 - chyba aktivace (expired).
Tip 3325:Rychlý dynamický řez terénem v Land Desktopu.
Tip 5495:K čemu slouží soubory .BPJ?
Tip 5524:Rastrové formáty podporované v Raster Design 2008.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,858 sekund.