Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 7306 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoRiver and Flood Analysis

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Jan Jirásek Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 15.pro.2010
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
Civil 3D 2023
Stav: Offline
Bodů: 275
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: River and Flood Analysis
    Zasláno: 13.led.2017 v 09:57
Dobrý den,
obracím se na kolegy, kteří v Civilu používají River modul. Mám problém s vykreslením záplavového území (Add Floodplain map). Po nastavení požadovaného vzhledu v situaci pouze problikne záplavová čára a to je vše. Vůbec nic se nezobrazí. Hledal jsem v nastaveních apod., ale nenašel jsem nic, čím by se toto dalo ovlivnit. Výpočet proudění proběhl v pořádku, hladiny v řezech jsou normálně viditelné, jediný problém je právě se zobrazením v situaci.

Nevím, jestli je problém v povrchu, řezech nebo jde o problém s modulem samotným. Všiml jsem si, že po použití modulu se menu pod pravým tlačítkem ve správci hladin přepne do angličtiny (což by nevadilo, pokud by fungoval tak, jak má), a v okně pro zobrazení profilů jsou namísto metrů stopy. Asi je modul trochu nedoladěný (např. čísla profilů a kružnice průsečíků řezů s terénem na březích nerespektují měřítko výkresu) nebo je problém jen u mne?

Díky za rady a názory.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 8931:HEC-RAS Import/Export ve vyšších verzích AutoCAD Civil 3D.
Tip 9705:Kde nastavit počet desetinných míst pro výstupy v tabulkách Robotu?
Tip 9716:Kde nastavím databázi profilů v aplikaci Robot Structural Analysis?
Tip 10735:VIPZašedlá tlačítka v Process Analysis 360.
Tip 9758:Lze načíst DWG výkres AutoCADu i v Robot Structural Analysis?
Tip 10591:Nelze generovat DWG soubor z Process Analysis 360.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,402 sekund.