Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 10429 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoKLOPENÍ ve stručnosti

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Ancoska Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 21.čer.2012
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
AutoCAD 2012, AutoCAD Civil 3D 2017
Stav: Offline
Bodů: 60
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: KLOPENÍ ve stručnosti
    Zasláno: 31.bře.2017 v 11:36
Dobrý den, děkuji za nabídku, o Civil Tools i extravilánových podsestavách uvažujeme, zatím však musím využít nástroje, které máme nyní k dispozici. 
Zpět nahoru
martinfolber Zobrazit panel
Arkance Systems support
Arkance Systems support

Přihlášen: 26.dub.2007
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD Civil 3D
Stav: Offline
Bodů: 1642
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 28.bře.2017 v 12:47
Dobrý den,
určitě doporučujeme naší novou šablonu a hlavně Civil Tools pro zadávání těch vrtulí. Ohledně vzoráků, mezi šablonami originálního CK a našich extravilánových podsestav je docela rozdíl, hlavně z hlediska možnosti různých nastavení. Jízdní pruh, je také lépe připraven pro jednostranné sklony. Chtěli bychom Vám nabídnout spolupráci na pilotním projektu, kde by se tyto nástroje a podsestavy určitě využily.
Martin Folber
Zpět nahoru
Ancoska Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 21.čer.2012
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
AutoCAD 2012, AutoCAD Civil 3D 2017
Stav: Offline
Bodů: 60
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 28.bře.2017 v 10:50
Dobrý den, 

začínám pracovat na studii cca 30 km silnice v kategorii S 11.5 v C3D 2017. Pracuji na základě dwt od Cad studia z roku 2012 (jednoduše proto, že jsem si nějakým způsobem zvykla a civil s novou šablonou neotevřete na starším civilu) a mám nainstalován český country kit. Mám obecně pár dotazů. Nejprve, může nastat nějaký problém v tom, že pracuji na 5 roků staré šabloně nebo ještě obecněji, je škoda, že nepracuji na té nejnovější :-)? Nyní co se týče klopení - v trase mám spoustu inflexních motivů a klopení se snažím "ošulit" tak, že nastavuji kritéria návrhu (dle CZ klopeni_rozsireni z Country kitu) a způsob výpočtu nastavuji dle délky vzestupnice - spolu s dalšími postupy postupy z blogu mi to takto funguje. Toto aplikuji na šablonu podsestavu VPR  vzorový pr - S 11.5 (z českého country kitu). Mým dotazem nyní je, zda mi to vše takto bude fungovat? Je to velice obecný dotaz, ano :-). Taky mě zajímá, jak moc se liší nainstalování českého country kitu, kde jsou nějaké přednastavené šablony ČSN od Extravilánové silniční podsestavy, kde jsou také nějaké šablony. 

Děkuji za mé všetečné otázky. 

A.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 10384:Typ trasy pro funkci Klopení v Civil Tools.
Tip 6430:Jak do koridoru vložit čáry klopení a jeho změny?
Tip 8124:Nedokumentovaný příkaz Civil3D: převod klopené hrany na 3D křivku
Tip 5972:Správné klopení pláně krajnic při návrhu silnic v Civil 3D.
Tip 7881:VIPKlopení zemní pláně s inflexním bodem na trase.
Tip 6584:Klopení pláně zemního tělesa v AutoCAD Civil 3D.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,691 sekund.