Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 6032 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoDesign Review 2018

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21470
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Design Review 2018
    Zasláno: 05.dub.2017 v 19:55
Byl vydán aktualizovaný prohlížeč 2D/3D DWFx souborů podporující i Win10 - Autodesk Design Review 2018. Viz www.cadstudio.cz/download

Nicméně těžiště aplikací pro prohlížení a připomínkování CAD dat se i nadále přesouvá do cloudu. Vedle aplikací pracujících s DWF a PDF se tak nejrychleji rozvíjejí nástroje pro přímé prohlížení, odměřování a souběžné připomínkování nativních CAD dat, bez nutnosti instalovat jakýkoliv software. Viz A360 Viewer a další nástroje A360.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
Charlee Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 11.dub.2006
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
Inventor, Vault, Mechanical a další ver.2021
Stav: Offline
Bodů: 279
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 19.dub.2017 v 07:46
Tato nová verze mi neukazuje náhledy v průzkumníku win7. Předchozí verze mi v průzkumníku krásně fungovala a ukazovala náhledy modelů i výkresů ( bohužel až po té co byl prvně použit ve vaultu, ale výborné ). Škoda. Jak to funguje ve win10? za měsíc je nejspíš dostaneme.
Zatím jsem si všiml změny zobrazování hodnot při odměřování. Nově se velikost textu mění při zumování, dříve velikost nebyla ovlivněna zumem, ale nafurt nastavena. Nevím, jestli je to dobře nebo špatně.
Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe.
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21470
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 19.dub.2017 v 08:40
Myslíte miniatury? Ty by měly fungovat stejně - restartoval jste systém po instalaci ADR? Pokud jde o samotné prohlížení DWFx (2D), to je už součástí samotných Windows.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
Charlee Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 11.dub.2006
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
Inventor, Vault, Mechanical a další ver.2021
Stav: Offline
Bodů: 279
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 19.dub.2017 v 09:03
Myslím tím, že se mi v průzkumníku v náhledovém okně otevřel Design Review a teď v nové verzi nikoli a musím si ho prostě normálně otevřít pomocí Design Review.


Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 1260/Výstřižek25.jpg

Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 11358:Aktualizovaný Autodesk Design Review 2018 pro Windows 10.
Tip 5866:Prázdné okno Design Review po spuštění.
Tip 5406:Co znamená sériové číslo 400-96523577 pro Design Review?
Tip 6056:Bezplatný prohlížeč DGN výkresů.
Tip 4669:VIPJak zvýšit přesnost odměřování (kótování) v DWF Composeru (Design Review)?
Tip 7461:Grafické formáty podporované v Autodesk Design Review 2011.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,689 sekund.