Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 8294 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoArchiCAD - výška rezu

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
pavla23 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 28.zář.2016
Lokalita: Slovensko
Používám:
AutoCAD2007,2013, ArchiCAD, Lumion
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: ArchiCAD - výška rezu
    Zasláno: 09.lis.2017 v 12:59
Dobrý deň, neviem či sa tu niekto zaoberá aj ArchiCadom ale za pokus to stojí. Ak sú tu dáki stavbári tak budú vedieť... Pri vykresľované schodov mi kreslí v pôdoryse rovinu rezu v jednej tretine schodiska no po správnosti by to malo byť v dvoch tretinách. Myslím si že by to mohlo byť výškou rezu no nemôžem nikde nájsť nejaké nadstavenie výšky rezu. Nevedel by mi niekto poradiť? Pridávam obrázok problému..
Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 71263/Snímka.JPG


Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 2031:Mohu otevřít soubory .PLA nebo .PLN v AutoCADu?
Tip 12499:Prostor koordinací (Coordination) v BIM 360 Docs mi nezobrazuje některé IFC modely.
Tip 7478:Chyba při spuštění Photofly: Error:0
Tip 6185:Jak v Revitu vytvořit zalomený řez?
Tip 4719:Jak nezobrazit určitou součást či podsestavu v řezu?
Tip 11293:Jaké aplikace podporuje exporter Autodesk Navisworks NWC Export Utility 2017?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,320 sekund.