Diskuzní fórum, poradna
CAD diskuze, rady, výměna zkušeností |
Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi.
Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
Více pojmenovaných pozemků |
Odpovědět | archiv |
Autor | |
Mickno
Diskutér Přihlášen: 25.bře.2018 Lokalita: ČR (JČ) Používám: Revit 2017 Stav: Offline Bodů: 13 |
Téma: Více pojmenovaných pozemků Zasláno: 18.čer.2018 v 14:56 |
Hezký den, chtěl bych požádat o radu. Nevíte, co po mě Revit chce, když na mě vyskočí hláška, kterou posílám v obrázku? Děje se tak, když v Master souboru mám osazený dům na terénu a kliknu na tlačítko publikovat souřadnice. V master souboru mám vytvořený terén v JTSK souřadnicích a připojuji .rvt soubor s vymodelovaným objektem, který chci na terén osadit. |
|
Vladimír Michl
Profil člena
Odeslat soukromou zprávu
Najít příspěvky člena
Navštívit stránky člena
Přidat do seznamu známých
Moderátor Arkance Systems Přihlášen: 09.zář.2004 Lokalita: ČR (JČ) Používám: Dodáváme produkty Autodesk Stav: Offline Bodů: 21471 |
Zasláno: 18.čer.2018 v 15:26 |
Nemáte zřejmě správně nastavené sdílené souřadnice (existuje více různých pojmenovaných umístění).
|
|
Mickno
Diskutér Přihlášen: 25.bře.2018 Lokalita: ČR (JČ) Používám: Revit 2017 Stav: Offline Bodů: 13 |
Zasláno: 19.čer.2018 v 00:07 |
Děkuji, dělal jsem to trochu jinak. Teď už podle zmíněných článků to funguje.
Měl bych ještě jeden doplňující dotaz, jestli můžu. Když už používám sdílené souřadnice ze situace v .dwg, je možné nějak upravit projektovou nulu? Respektive výšku základního bodu. Níže posílám screen. Někde je tam špatně zadaná Ztová výška a stačilo by mi ji ručně přepsat, protože skutečnou výšku v m n.m. znám. Těch -1073741,824 nahradit za 256,325 m n.m. |
|
PepaR
Profil člena
Odeslat soukromou zprávu
Najít příspěvky člena
Navštívit stránky člena
Přidat do seznamu známých
CAD/BIM manager Přihlášen: 29.lis.2004 Lokalita: ČR (ZL) Používám: ruky a hlavu (občas ;) Stav: Offline Bodů: 6187 |
Zasláno: 06.čvc.2018 v 06:22 |
Na kartě Správa můžete definovat souřadnice v konkrétním bodě.
|
|
Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk
Odpovědět | |
Přejít na fórum | Oprávnění fóra Nemůžete vytvářet nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete vymazávat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete upravovat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete vytvářet ankety v tomto fóru Nemůžete hlasovat v anketách v tomto fóru |
Stránka byla vygenerována za 0,834 sekund.