Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 5512 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoUpdate Vault 2017.2

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 20065
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Update Vault 2017.2
    Zasláno: 03.zář.2018 v 15:38
Byl uveden update 2017.2 pro Vault Basic, Workgroup a Professional verze 2017. Ke stažení na Accounts nebo stránce Download.

Přehled oprav:

- Byl vyřešen problém aplikace Vault Thin Client, který spočíval v tom, že rozšířené vyhledávání nezobrazovalo hodnoty seznamu vlastností definovaných uživatelem. (PDM-16740)
- Byl vyřešen problém se stahováním nesprávné verze souboru aplikace Inventor. (PDM-16174)
- Byl vyřešen problém s náhradní obslužnou rutinou náhledu, ke kterému docházelo při pokusech o zobrazení náhledu souborů v úložišti Vault. (PDM-20673)
- Byl vyřešen problém s mapováním uživatelem definovaných vlastností u souborů aplikace PowerPoint, ve kterých se k hodnotě připojoval řetězec „_x000d_“. (PDM-20255)
- Byl vyřešen problém s obnovením a okamžitým zobrazením posledního stavu souboru v okně rozšířeného vyhledávání po provedení jakékoli operace (například změny stavu) u souboru ve stejném okně. (PDM-20075)
- Byl vyřešen problém, který spočíval v tom, že se v pohledu složky nástroje Copy Design chybně zobrazovaly soubory navíc. (PDM-20090)
- Byla opravena operace získání, u které v některých případech docházelo k selhání vedoucímu k neúmyslnému ukončení klienta aplikace Vault. (PDM-20608)
- Byl opraven problém s velikostí papíru, který spočíval v tom, že nástroj Správce vykreslování v některých případech nepoužíval zadanou velikost papíru. (PDM-11614)
- Byl vyřešen problém s doplňkem sady Office, který spočíval v tom, že se prázdná vlastnost data nahradila hodnotou 12/30/1899. (PDM-20095)
- Byl opraven problém rozšířeného vyhledávání, které s kritériem počtu dnů v aplikaci Thin Client nefungovalo. (PDM-20083)
- Byl opraven počet při pokusu o otevření dokumentu v expresním režimu se souborem IPJ aplikace Vault. (PDM-11347)
- Byl opraven problém s použitím speciálních znaků v názvu serveru, kvůli kterému se nastavení v nástroji Copy Design neukládala. (PDM-19995)
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 11099:Čísla buildů (sestavení) jednotlivých verzí Autodesk Vaultu.
Tip 11180:Nejde mi spustit Dynamo pro Advance Steel.
Tip 9407:Během pracovního postupu Vault hlásí trial verzi DXperience.
Tip 11716:Po instalaci Windows Update mi přestal fungovat Vault Server.
Tip 8055:Jak poznat verzi a SP aplikace Autodesk Vault?
Tip 10904:VIPVault - ztráta asociace mezi položkou a souborem (Aktualizace)


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panelStránka byla vygenerována za 0,156 sekund.