Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 13426 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenonejde ctrl+shift+c

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
bubu323 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 09.pro.2008
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD2018LT
Stav: Offline
Bodů: 9
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: nejde ctrl+shift+c
    Zasláno: 19.led.2019 v 21:15
Dobrý den, mám problém s ctrl+shift+c nevyvolá se nabídka pro určení bodu kopírování. 
Při použití ctrl+c a následně ctrl+shift+v  dojde k vložení prvků jako blok, když označím prvek a dám shift+pravé tlačítko opět správná funkce. Ale ctrl+shift+c nic nedělá. Určitě to bude nějaká hloupost ale už to hledám dlouho a bez úspěchu. Může mi prosím Vás někdo poradit co se stalo, nebo kde co hledat? Už jsem prolezl kde co ale nic. 
Moc děkuji. 
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21434
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 19.led.2019 v 21:31
To je jen kláv.zkratka. Klasický příkaz SKOPIEREF funguje? Pokud ano, tak jen nemáte přiřazenou tu zkratku - viz dialog CUI.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
bubu323 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 09.pro.2008
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD2018LT
Stav: Offline
Bodů: 9
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 19.led.2019 v 21:46
Ano to mi funguje. koukám do cui a tam to je. A vypadá to jako aktivní zkratka. 

Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21434
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 20.led.2019 v 08:18
Nemáte v AutoCADu nainstalovanou nějakou obskurní nadstavbu? Ta by mohla také tu funkčnost poškozovat.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
bubu323 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 09.pro.2008
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD2018LT
Stav: Offline
Bodů: 9
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 20.led.2019 v 09:23
Ne to nemám, mám klasickou instalaci 2018LT s poslední aktualizací. Ale pro zajímavost mi to dělal sw grafické karty. Při aktualizaci došlo k zapnutí funkce RadeonReLive který funkce ctrl+shift+c a ctrl+shift+s blokoval ve win10. Nevím proč se to stalo, ale po manuálním vypnutí této funkce začalo vše fungovat. Bohužel mne to stálo dost času než jsem na to přišel. 
Každopádně moc děkuji za rady. 
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 12116:Nefungují mi klávesové zkratky Ctrl+Shift+písmeno (např. Ctrl+Shift+C v AutoCADu).
Tip 3767:Jak vyplnit stejný text do mnoha políček tabulky?
Tip 3485:Rychlý výběr více objektů v Revitu.
Tip 1432:Jak editovat objekt uvnitř skupiny bez rozbíjení a následného skládání skupiny?
Tip 10298:Skrytí objektů pomocí Ctrl+Alt+H.
Tip 9281:Změna poměru stran rastrového obrázku.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,535 sekund.