Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 5259 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoCadVault

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
mohy Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 24.led.2006
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
Autodesk Map 3D
Stav: Offline
Bodů: 70
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: CadVault
    Zasláno: 26.čvc.2006 v 13:41

Zdravím. Stáhl jsem si trial CadVault na vyzkoušení. Při pokusu o zabezpečení výkresů jsem u dvou neuspěl, stále to psalo nějaké chyby (eNotAllowedForThisProxy, eNullObjectID), až třetí výkres se povedl. Vyzkoušel jsem ho otevřít na jiném počítači, fungovalo tak jak má. Ale na jiném už ne. Pouze se zobrazil nápis Cadlock secured object. Bez možnosti zadat heslo, či něco podobného. Podotýkám, že mám nainstalované vše potřebné...

Stalo se to ještě někomu, nebo jsem já vůl a dělám to blbě?

Autodesk Map 3D 2007
Zpět nahoru
mohy Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 24.led.2006
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
Autodesk Map 3D
Stav: Offline
Bodů: 70
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 26.čvc.2006 v 14:49

Tak vypadá to, že chyby byly způsobeny tím, že jsem otevíral výkresy obsahující proxy grafiku v LT. Což ale podle mě není moc dobré že to nejde.

Dále, tys výkresy které jsem zprovoznil....i když mám nastavené všechny práva, tak se mi zobrazí jako "blok" nebo co to je a nemůžu s tím nic udělat...poradí někdo?

Děkuji pěkně

Autodesk Map 3D 2007
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21434
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 26.čvc.2006 v 15:13

Před přesunem do trezoru CADVaultu by měl výkres být kompletní (tedy bez nenalezených fontů, proxy objektů, apod.).

Způsoby zobrazení chráněných částí výkresu popisuje: http://www.cadforum.cz/cadforum/qaID.asp?tip=5001

Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
mohy Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 24.led.2006
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
Autodesk Map 3D
Stav: Offline
Bodů: 70
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 27.čvc.2006 v 08:04
Tak to je super. Pravě jsem zjistil, že jste nám zrušili přístup do VIP. Myslel jsem , že vip podpora je rok od zakoupení produktu. No, ale co je nejdůležitější...vip tip si nepřečtu a zobrazit chráněnou část se mi nedaří. Respektive zobrazit ano, ale i když mám práva všechny, tak s ním nic neudělám, je to pořád jako jeden blok
Autodesk Map 3D 2007
Zpět nahoru
mohy Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 24.led.2006
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
Autodesk Map 3D
Stav: Offline
Bodů: 70
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 27.čvc.2006 v 09:37

Pro upřesnění...na počítači, kde je CADVault je to v pořádku, ale tam kde není a je tam CADVault Runtime tak tam to nejde upravovat. I po zadání hesla je to pouze jako jeden objekt a nemůžu dělat žádné úpravy.

Pomozte prosím

Autodesk Map 3D 2007
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6035:DWG výkres zamčený pomocí CADVault se mi zobrazí i na počítači bez CADVaultu.
Tip 4985:Jak zabránit zkopírování entit výkresu do jiného projektu?
Tip 5001:Jak se zobrazí DWG chráněné pomocí aplikace CADVault?
Tip 6690:Snadné rozložení MINSERT objektů.
Tip 5047:Jak zamknout/ochránit více rozvržení nebo výkresů najednou?
Tip 3168:Jak získat osobní certifikát potřebný pro funkci AutoCADu Digitální podpis?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,682 sekund.