Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 10102 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoNemám oprávnění k uložení výkresů

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Nikola96 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 15.říj.2019
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD2018, Civil 3D2019
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Nemám oprávnění k uložení výkresů
    Zasláno: 15.říj.2019 v 13:36
Dobrý den,

Používám studentské verze programu AutoCAD a Civil 3D. Od začátku školního roku nemůžu uložit žádný výkres v těchto programech. Ať už jde o můj původní výkres nebo třeba o stažené zadání ze školy. Zkoušela jsem výkres překopírovat do nového. Ukládat ho pod jiným názvem. Dokonce jsem i tyto programy odinstalovala a nainstalovala znovu.

Pokaždé, když dám uložit tak se objeví okno s nápisem: "Je požadováno oprávnění. Nemáte oprávnění k uložení do tohoto umístění. Požádejte správce o udělení potřebného oprávnění."

Zároveň s ostatními programy (např. Excel, Word) žádné problémy s ukládáním nemám.


Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 92880/72461193_403829136924805_396362332516646912_n.jpg



Nestalo se Vám to někomu? Nevíte si někdo rady, co s tím mám dělat?

Předem děkuji za jakoukoliv odpověď,
Nikola.
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21434
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 15.říj.2019 v 13:44
To není hlášení AutoCADu, ale jen interpretace systémového upozornění Windows. Pravděpodobně nemáte dostatečná práva k ukládání do aktuální pracovní složky nebo do adresáře dočasných souborů nastaveného v AutoCADu. Práva mohou být omezena lokálním nastavením správce systému, síťovou skupinovou politikou, nebo třeba nějakým antivirovým programem.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 12400:Chyba: Je požadováno oprávnění. Nemáte oprávnění k uložení...
Tip 3272:Co je produkt "Powered by Volo View"?
Tip 4489:Vnitřní chyba: 2381 (nebo 2359) při instalaci.
Tip 12614:"Při přístupu k souboru ..\Revit6dXXX bylo zjištěno narušení sdílení" - při ukládání Revit projektu
Tip 9748:V Inventoru mi mizí nastavení projektu Default na Vault.
Tip 10048:Chyba: Požádejte správce, aby vám udělil oprávnění k používání tohoto produktu.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,555 sekund.