Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 5831 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoPoprehadzované ikony

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Serpo Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 22.čer.2006
Lokalita: Slovensko
Používám:
AutoCAD 2014, Civil 3D 2014
Stav: Offline
Bodů: 132
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Poprehadzované ikony
    Zasláno: 15.srp.2006 v 08:43
Stala sa mi zaujímavá vec : v AutoCad 2007 sa mi v niektorých paneloch poposúvali ikony, resp. pod ikonou nie je jej funkcia, ale funkcia ikony o dve miesta vľavo / vpravo / hore / dole. Ako sa to dá napraviť? Prosím o rýchlu pomoc, inak sa z toho "zmyším" ... :-)
Serpo, AutoCAD 2014, Civil 2014
Zpět nahoru
Mila128 Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: Czech Republic
Používám:
AutoCad 2022 EN; Inventor 2020 CZ
Stav: Offline
Bodů: 133
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 15.srp.2006 v 09:27
Stává se mi pravidelně něco podobného a je to způsobeno přidaným vlastním tlačítkem. Je potřeba znovu zadat cestu k obrázku k uživatlsky definovanému tlačítku. Stačí mi, cestu nastavit pouze k jednomu, ostatní se již srovnají. Snad to pomůže.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6790:VIPPřidání ikony vlastního příkazu/makra v Inventoru.
Tip 9863:VIPJak spouštět makra iLogic ikonkami v ribbonu Inventoru?
Tip 1406:Po upgrade AutoCADu 2000i na 2002 mám na ploše stále starou ikonu AutoCADu.
Tip 6991:VIPPrázdné palety nástrojů v AutoCAD Civil 3D 2010?
Tip 3388:VIPSpuštění holého AutoCADu 2004 z instalace Architectural Desktopu 2004.
Tip 880:Jak z AutoCADu LT spustit externí EXE aplikaci?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,397 sekund.