Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 6561 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoVisual LISP - dialog boxes

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
kuk31 Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 03.zář.2016
Lokalita: ČR (HK)
Používám:
AutoCAD 2020, Inventor 2020
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Visual LISP - dialog boxes
    Zasláno: 25.bře.2020 v 20:25
chtěl bych poprosit o radu, jsem začátečník (v LISPu pracuji asi týden), vytvořil jsem si dialogové okno, kde mám na výběr dvě tlačítka. Ve zkratce, potřeboval bych abych se po stisknutí tlačítek prokliknul do nového dialogového okna (to staré se zavře), ve kterém pak budu pracovat dál dle potřeby. 
Domnívám se, že se bude jednat asi o nějaký action_tile, nevím ale jak to propojit aby se mi staré okno zavřelo a hlavně abych se přepnul do nového.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6936:Po instalaci Navisworks 2010 mi nefunguje prostředí Visual LISP.
Tip 7325:Design Review hlásí chybu "Microsoft Visual C++ 2008 SP1 required".
Tip 5865:Mohu použít Visual Studio 2008 pro tvorbu aplikací pro AutoCAD?
Tip 3523:Jak vytvářet ARX aplikace pro AutoCAD?
Tip 10706:VIPInventor: Vstupní bod procedury __crtCreateSymbolicLinkW nebyl nalezen
Tip 1920:Existuje česká literatura k AutoCAD programování - VisualLISP, VBA a ObjectARX?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,414 sekund.