Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 9037 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoSlučování při tisku

 Odpovědět Odpovědět Stránka  <12 archiv
Autor
Parek228 Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 24.dub.2020
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
AutoCAD2020 LT, Revit 2020 LT
Stav: Offline
Bodů: 39
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 17.čer.2020 v 13:48
Nastavení mám takové, jak je ukázané dole na obrázcích. Když jsem dal vlastnosti, tak mi připadalo, že se tam nic moc nenastavuje, proto jsem to nevyfotil. Kdyby bylo potřeba, tak klidně dodám.

Děkuji.


Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 96577/Nastavení1.PNG




Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 96577/Nastavení2.PNG


Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21434
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 17.čer.2020 v 12:56
Jaký používáte PDF ovladač (.PC3) a s jakými nastaveními? Předzpracování DWG pro tisk je stejné pro všechny ovladače/drivery, takže v samotném DWG asi problém není.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
Parek228 Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 24.dub.2020
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
AutoCAD2020 LT, Revit 2020 LT
Stav: Offline
Bodů: 39
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 17.čer.2020 v 11:32
Dobrý den,

narazil jsem na problém a chtěl bych se zde poptat, zda s tím někdo má zkušenost.

Mám objekt, který je velký na 24x A4. V tomto objektu jsou krom zdí a dalších věcí i více typů technologií (každá technologie = vrstva). Soubor tohoto objektu má docela dost vrstev.

Když by se výkres vytiskl z AutoCADu přímo, tak je to v pořádku. Výkres exportuji do PDF (protože můžu tisknout jenom A3) a chci ho poté vytisknout (v copycentru). Po zmáčknutí "tisk", tak se výkres hrozně dlouho slučuje (i více než 10 minut, popřípadě to po delší době ukáže chybu). Toto se stane jak v copycentru, tak i při tom, když si v PDF "vytvořím snímek" a chci si vytisknout část.

Proč se to tak dlouho slučuje? I když mám vypnuté nepotřebné vrstvy, tak když výřez dám do PDF, tak se v pozadí exportují s PDF i ty další vrstvy, které jsou skryté?

  • Snažil jsem se to vyřešit tím, že jsem při exportu do PDF zmenšil DPI, ale moc to nepomohlo,
  • pokud se při exportu berou i skryté hladiny, tak maximálně, že nepotřebné smažu a vyexportuji a poté vrátím zpět?
  • nebo popřípadě skyrté vrstvy, které nechci, aby se "exportovali", tak je dám jako "netisknutelné"?
Děkuji za případné rady nebo informace.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 5002:Chybný tisk masky textu.
Tip 2262:Kde nastavit slučování čar (v R14 'Plot Merge')?
Tip 3463:VIPJak převést DWF soubor ze staršího formátu na novější nebo sloučit více DWF výkresů do jednoho?
Tip 4550:Vypnutí automatického slučování součástí se stejným číslem v kusovníku Inventoru 10.
Tip 4597:Mohu ve VIZ Render otevřít soubor .max?
Tip 330:Použití HP DesignJetů v AutoCADu 2000.


 Odpovědět Odpovědět Stránka  <12 archiv

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,806 sekund.