Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 17347 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoVýřez - nastavení

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21419
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Výřez - nastavení
    Zasláno: 09.čvc.2020 v 21:02
Vypněte v daném výřezu (uvnitř, v režimu modelu) proměnnou UCSFOLLOW.

Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
borovmag Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 18.kvě.2016
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
CAD 2015
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 09.čvc.2020 v 14:23
Ahoj, při práci s rozvržením mám na pracovním počítači s AutoCADem 2014 problém s výřezy. Když dvakrát kliknu na výřez, zobrazení mi vždy odskočí jako když v modelu dvakrát kliknu kolečkem. Což znamená, že když si nastavím měřítko a pak dvakrát kliknu do výřezu, měřítko se změní a můžu ho nastavovat znovu. Dalo by se to vyřešit uzamknutím výřezu, ale pak bych zase nemohla pohled ve výřezu posouvat a když bych ho posunout chtěla a zobrazení odemkla, pohled mi zase odskočí a oddálí se. Na osobním počítači mi to tohle vůbec nedělá, tam když kliknu dvakrát na výřez tak s ním můžu hejbat, posouvat, ale měřítko se nemění a pohled nikam neodskakuje. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli je to součástí nějakého nastavení, na které jsem nepřišla. Kdyby někdo věděl, díky
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6443:Volba měřítka výřezu v AutoCADu verze 2009.
Tip 7126:Nedokumentovaná volba příkazu VHLADINA.
Tip 7052:Nově vytvořené rozvržení je prázdné (neobsahuje model).
Tip 3454:VIPJak změnit existující výřez na nepravidelný polygonový výřez?
Tip 6243:Přepínání mezi vypnutím a zmrazením v příkazu VYPHLAD.
Tip 6749:Hustota šrafur nezávislá na měřítku vykreslení.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,485 sekund.