Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 8970 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoČistý AutoCAD

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21488
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Čistý AutoCAD
    Zasláno: 04.srp.2020 v 18:27
Můžete mu přes parametr Safemode dočasně "utáhnout" bezpečnostní politiku aplikací a spustit jej tak zcela bez nadstaveb - viz:
https://www.cadforum.cz/cadforum/jak-zabezpecit-vas-autocad-proti-virum-a-skodlivemu-kodu-tip11917
a
https://www.cadforum.cz/cadforum/qaID.asp?tip=5678
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
JBříza Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 22.lis.2017
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD
Stav: Offline
Bodů: 36
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 04.srp.2020 v 18:23
Je nějaký způsob jak spustit AutoCAD jako čistý, bez všech nadstavbových aplikací? Mám podezření že mi mění nastavení jedné proměnné a nechce se mi kvůli tomu odinstalovávat nějakých 20 aplikací. Něco jako Shift ve Windows (to nefunguje).
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 12850:Jak vypisovat atributy souřadnic bodů jako kladná čísla i v S-JTSK?
Tip 3906:VIPPřesné informace čisté plochy desky ve výkazu Architectural Desktopu.
Tip 10982:Proč mi instalátor Product Design Suite 2017 nenabízí instalaci AutoCADu?
Tip 2406:VIPJak jednoduše přenést obsah tabulky výkresových stylů do Excelu funkcemi čistého AutoCADu?
Tip 11944:VIPJak zjistit čistou plochu (bez otvorů) povrchu rozvinu plechové součásti v Inventoru?
Tip 3024:Zobrazuje Revit čistou nebo hrubou plochu místnosti?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,424 sekund.