Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 1261 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoSprávné zobrazení osy potrubí

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
nekula.jiri Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 22.říj.2019
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Revit 2019, 2018; AutoCad 2018
Stav: Offline
Bodů: 5
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Správné zobrazení osy potrubí
    Zasláno: 16.úno.2021 v 08:33
Zdravím,
poradí někdo je-li možné a jak změnit nastavení zobrazení osy potrubí? U systému pro přiváděný vzduch mi vše funguje, potrubí plnou čarou a osa čerchovaně, avšak u systému odváděného vzduchu si osa přebírá stejný typ čáry jako má potrubí (rovněž se vykresluje jako čárkovaná čára, stejně jako potrubí).
Díky
Zpět nahoru
Hotsan Zobrazit panel
Nováček
Nováček
Avatar

Přihlášen: 23.čvc.2019
Lokalita: Russian Federation
Používám:
Revit
Stav: Offline
Bodů: 3
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 16.úno.2021 v 11:29
Můj drahý příteli, ano, Revit má problém se zobrazením středové čáry. Nejprve je středová čára viditelná pouze v režimu drátového modelu. Obvykle však kreslíme v režimu „skrytá čára“.
Osobně pracuji v režimu skryté linky. Kreslím bez středové čáry. Na samém konci práce nakreslím axiálně. 2D čára. Ani nekreslím, ale podávám žádost jedním kliknutím. Používám nástroj pro kreslení zelených čar.
zkušenost je kritériem pravdy
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 13030:Zdánlivě opačný popis potrubí v řezu v Revitu.
Tip 7889:AutoCAD Plant 3D mi v novém pohledu nezobrazuje osy potrubí.
Tip 10567:Referenční rovina je nepatrně mimo osy a může způsobit nepřesnosti.
Tip 10481:Potrubí umístěné v povrchu terénu se nevykresluje při zobrazení náhledu tisku.
Tip 8143:Revit chyba: Čára je příliš krátká
Tip 12527:Proč mi nejde měnit délka segmentu potrubí a trubek změnou kóty?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,441 sekund.