Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 3712 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoDWG problem so spustenim

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
RomanS Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér
Avatar

Přihlášen: 17.říj.2008
Lokalita: Slovensko
Používám:
AutoCAD R14>>>>2024
Stav: Offline
Bodů: 56
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: DWG problem so spustenim
    Zasláno: 10.zář.2021 v 09:47
Problém som nakoniec vyriešil vymazaním položiek DWG v registroch (HKEY_CLASSES_ROOT resp.HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes). Následne RESTART NB a spustením AUTOCADU sa asociovali DWG subory.
AutoCAD R14>>>>2022cze
Zpět nahoru
RomanS Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér
Avatar

Přihlášen: 17.říj.2008
Lokalita: Slovensko
Používám:
AutoCAD R14>>>>2024
Stav: Offline
Bodů: 56
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 09.zář.2021 v 20:00
Mam nasledujúci problém. Pokiaľ mám nastavenú asociáciu DWG na Launcher tak poklepaním na súvor DWG sa mi nespustí Autocad (2022). Nespustí ani z prieskumníka Windows ani z TotalCommander. Ak nastavím asociáciu DWG na ACAD.exe tak mi stále spustí s každým súborom vždy nový AutoCad. SDI mám na hodnote 0 v oboch prípadoch.
Takže fungujem systémom buď spustím AutoCAD a do neho "vložím výkres" alebo viac výkresov = viackrát spustený AutoCAD.
Tento problém mám len NB (nový) - nebol na ňom doteraz žiaden AutoCAD. V PC mám tiež CAD2022 a tam problém nie ja. Avšak v PC som mal predtým ACAD2017. Proste niečo nefunguje. Vopred ďakujem za radu.
AutoCAD R14>>>>2022cze
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 23:after save DWG has not changed Date and Time
Tip 10527:VIPChyba "Windows Installer" při instalaci AutoCAD LT 2016 pod Win10.
Tip 8079:VIPUnhandled exception při spuštění Autodesk Simulation 2012.
Tip 5366:VIPJak zvýšit výkon renderingu v Revitu?
Tip 4256:VIPChyba 1935 (MSXML2) při instalaci AutoCADu.
Tip 10504:VIPChyba 1635 při instalaci Service Packu.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,836 sekund.