Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi.
Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
V této nové éře zrychlené digitalizace odvětví stavebnictví a práce na dálku se stavební projekty, smluvní prostředí i procesy spolupráce stávají stále složitější pro projekční i stavební firmy. Odborníci z oboru hledají lepší způsoby jak propojit lidi, data a procesy a vytvořit vyšší hodnotu pro své zákazníky, zachytit nové příležitosti na podporu dlouhodobých obchodních cílů a překlenout propast mezi projektováním a výstavbou. Cloudové portfolio společnosti Autodesk integruje celý životní cyklus projektu od návrhu až po výstavbu, propojením hlavních řešení jako je Revit, Civil 3D a AutoCAD na jedné společné datové platformě (CDE), což vám umožní realizovat lepší způsoby práce a lepší výsledky vašeho podnikání. IPD, BIM, AEC, ACC, BIM 360.
Více na: https://www.arkance-systems.cz a https://www.cadforum.cz
Licence software: http://shop.arkance-systems.cz
Kontakt: info.cz@arkance-systems.com - tel. 910 970 111
Sledujte nás na: https://www.facebook.com/CADstudio
Nemůžete vytvářet nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete vymazávat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete upravovat vaše příspěvky v tomto fóru Nemůžete vytvářet ankety v tomto fóru Nemůžete hlasovat v anketách v tomto fóru