Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 16360 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoDesign Assistant

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
pavelstyl Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 06.říj.2004
Lokalita: Czech Republic
Používám:
AutoCAD Mech 2023, SolidEdgeE 2023
Stav: Offline
Bodů: 223
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Design Assistant
    Zasláno: 13.dub.2022 v 12:10
Dobrý den,
 máme v archivu Inventorovské modely z roku 2010. Docela mě překvapilo, že nejdou verzí 2021 zkopírovat přes Design Assistenta. Nadává mi, že modely musí být zmigrované.
Rád bych použil jednu skupinku z archivu. Přece nebudu migrovat celý projekt, abych si mohl zkopírovat jednu skupinu, nebo ano?

Pavel Štyl


Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 99/Inventor2.png


Zpět nahoru
madep Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 01.pro.2006
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
Inventor 2022
Stav: Offline
Bodů: 186
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 13.dub.2022 v 13:52
Dobrý den,
bohužel design assistant takhle funguje a soubory se vždycky musí migrovat. Tento program se prakticky nezměnil od roku 2004 kdy jsem v Inventoru začal pracovat a dá se říct že je to nejhorší doplněk v celém balíku. Pokud máte možnost Vaultu, tak ho použijte a pokud ne, tak existuje jeden doplněk, který je součástí Woodwork for Inventor a dá se koupit i samostatně. Ten je uživatelsky daleko více příjemnější a hlavně pokud máte v rámci sestavy více samostatných souborů s výkresy, tak je všechny vidí, což design assistant neumí. Zkušební verze funguje 45 dní. Pokud máte dobrýho šéfa, tak ho zkuste přemluvit, aby vám to koupil.
Cena + výkon se skutečně vyplatí.

Martin Depta
Eltodo a.s.
Zpět nahoru
pavelstyl Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 06.říj.2004
Lokalita: Czech Republic
Používám:
AutoCAD Mech 2023, SolidEdgeE 2023
Stav: Offline
Bodů: 223
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 13.dub.2022 v 14:08
Dobrý den,
 děkuji za info. S Inventorem děláme pouze okrajově. Máme pro Inventor napsaný svůj vlastní sofistikovanější nástroj na kopírování, bohužel i on interně pracuje s Design Assistentem.
A protože mi na těchto starších datech začal padat, pátral jsem co a jak.
Potřeboval jsem si pouze potvrdit, že bez migrace mám smůlu.
Ještě jednou děkuji.
Pavel Štyl
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 4232:V místní nabídce u souboru .IPT chybí položky Pack & Go a Design Assistant.
Tip 5986:Jak zjistit sestavy, ve kterých je použita daná součást?
Tip 4254:Jak zkopírovat uživatelské vlastnosti do jiného souboru Inventoru?
Tip 2617:Jak vyhledat součásti a sestavy schválené určitým pracovníkem nebo z daného oddělení?
Tip 4199:Co znamenají modré a červené trojúhelníčky ve stromu sestavy DA?
Tip 1247:Jak prohlížet výkresy z Mechanical Desktopu (nebo Inventoru) a Architectural Desktopu ve Volo View?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,820 sekund.