Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 14005 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoChybné vykreslování rozvržení

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Vendini Zobrazit panel
Nováček
Nováček
Avatar

Přihlášen: 07.úno.2019
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
AutoCAD LT 2024
Stav: Offline
Bodů: 3
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Chybné vykreslování rozvržení
    Zasláno: 05.čer.2022 v 21:31
Zdravím ve spolek,
mám AutoCAD LT 2022 a u jednoho dwg mám problém s vykreslením rozvržení. Rozvržení mám nastavené na 6xA4, tedy 594 x 630 (plotr canon IPF 670) a vždy při tisku tohoto rozvržení mi z plotru vyleze přes dva metry dlouhý papír, kde je na začátku ve správném měřítku můj výkres, ale plotr ořízne až po dvou metrech. Při exportu do pdf se pdf soubor zobrazí správně, ale při tisku mi nastaví papír 22xA4, tedy 594 x 2310. Netušíte, kde může být zakopaný pes, protože v nastavení rozvržení mám velikost správnou.

Díky za rady, už jsem z toho šedivý...
Zpět nahoru
Boleslav Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 06.led.2009
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
dříve Solidworks, teď Inventor
Stav: Offline
Bodů: 324
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.čer.2022 v 21:48
Jestli ti to tiskne blbě i z PDF a to PDF so zobrazuje dobře, tak bude chyba v driveru toho plotru ve Windows. Zkus přeinstalovat nebo nějak změnit nastavení.
Zpět nahoru
Vendini Zobrazit panel
Nováček
Nováček
Avatar

Přihlášen: 07.úno.2019
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
AutoCAD LT 2024
Stav: Offline
Bodů: 3
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.čer.2022 v 22:47
No ale ostatní dwg se tisknou správně...

Náhled před tiskem je taky v pořádku

Každopádně mi to nedalo a zkusil jsem to ještě z notebooku a dělá to to samé...

Není ještě nějaké tiskové nastavení celého dwg, nadřazené tomu nastavení konkrétního rozvržení?
Zpět nahoru
Mantlík Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACAD/Map/Civil R10-> 2022
Stav: Offline
Bodů: 2527
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.čer.2022 v 08:54
Nevím, jak Canony, ale plotry HP mají v nastavení položku "remove blank area", což znamená, že to uřízne za poslední čárou. aspoň by to nevyjelo tak dlouhé s nepotištěnou plochou
J. Mantlík

Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 3378:VIPVykreslování do .PLT či PDF souboru bez přípony -Model či -Layout, vykreslování do zadaného adresáře.
Tip 12538:Jak vykreslit část výřezů barevně a část černobíle?
Tip 527:Proč je otočení mého výkresu nesprávné?
Tip 5662:Otevření DWG nebo funkce Zoom All způsobí vnitřní chybu !dbutil.cpp@705
Tip 5668:Pořadí rozvržení při tisku.
Tip 522:Jak vykreslit výkres jen černobíle?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,631 sekund.