Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 11216 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoService Pack 2 pro AutoCAD 2007 + další novinky

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
zisoun Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 25.pro.2006
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
AutoCAD LT 2007
Stav: Offline
Bodů: 232
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Service Pack 2 pro AutoCAD 2007 + další novinky
    Zasláno: 06.dub.2007 v 00:22
Výborná věc ten SP2 Clap. Na mém "zkušebním PC", kde zkouším všechny možné doplňky a rozšíření, vlastní definice polí a příkazů mi Acad padal poslední dobou průměrně i 4x za hodinu. Už se to nedalo vydržet a chystal jsem se to přeinstalovat kompletně o víkendu, ale SP2 přišel v pravou chvíli. Po jeho instalaci už jedu 3 hod bez jediného zaváhaní. Clap Vypadá to, že jsem si ušetřil dost času. 
Zisounek
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21434
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.dub.2007 v 12:22
Ano, ty ACADy 2007 v Revit Series jsou standardní AutoCADy 2007, liší se jen čerpáním licence - proto musí být i Service Packy odlišné. Je třeba použít SP na ten AutoCAD, který byl z daného "Series" (Suite) balíčku použit (aktualizace samotné aplikace Revit na to nemají vliv).
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
Petr Bláha Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 27.čer.2005
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
AutoCAD R14=>2021 CZ, Revit B/A 7.0=>2021 CZ
Stav: Offline
Bodů: 571
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.dub.2007 v 10:06
Tak jsem se to jal vyzkoušet přímo na ostro (kdo se bojí nesmí do lesa :-) ) a v tomto případě by se měl aplikovat SP2 podle verze ACADu 2007, který byl instalován (bez ohledu na přítomný Revit).

Pokud byla instalace ACADu 2007 z CD AARS-B 9.0, tak soubor AutoCAD2007REVITS90SP2.exe. Pokud ACAD 2007 z CD AARS-B 9.1, tak soubor AutoCAD2007REVITS91SP2.exe. Nainstaloval jsem to takhle a zdá se, že vše funguje jak má.
Zpět nahoru
Petr Bláha Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 27.čer.2005
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
AutoCAD R14=>2021 CZ, Revit B/A 7.0=>2021 CZ
Stav: Offline
Bodů: 571
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.dub.2007 v 09:44
Mám problém. Mám nainstalovaný AutoCAD 2007 CZ SP1 v rámci AARS-B 9.0 vč. Revitu 9.0. Následně jsem doinstaloval Revit Building 9.1 jako součást AARS-B 9.1 a otázka zní, který instalační balíček SP2 je určen pro mě?

Readme je plné červených odkazů, že je nutno instalovat správnou verzi SP2 balíčku, ale teď vlastně nevím, který je ten správný :-) ... AutoCAD2007REVITS90SP2.exe nebo AutoCAD2007REVITS91SP2.exe? Díky.

(Určitě je nás víc, kteří používáme více verzí Revitu najednou.)

Upravil Petr Bláha - 05.dub.2007 v 09:48
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21434
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.dub.2007 v 08:24
Byl uveden SP2 pro AutoCAD 2007, AutoCAD LT 2007 a Autodesk Revit Series 9x (AutoCAD v ARS9 a ARS9.1).
 
Kromě oprav chyb přináší i kompatibilitu AutoCADu 2007 a AutoCADu LT 2007 s 32bitovými verzemi operačního systému Windows Vista (Enterprise, Business, Ultimate, Home).
 
 
Zároveň byla vydána i aktualizace XML databáze grafických karet pro AutoCAD 2007 a 2008.
 
Aby toho nebylo dost, byly uvolněna i aktualizovaná verze script nástroje Autodesk ScriptPro pro AutoCAD 2008 a 2007 (součást tzv. Migration Tools).
 
Vše je ke stažení na stránce www.xanadu.cz/download
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 5450:Počítač rendering farmy se nevyzvedne další job.
Tip 5693:Nelze otevřít heslem chráněný výkres - chyba "Obsahuje nesprávné nebo poškozené informace".
Tip 5418:Je AutoCAD kompatibilní s Windows Vista?
Tip 5169:Pomalé otevírání výkresů z Map 3D a Civil 3D.
Tip 5269:Kompatibilita Raster Design 2007 SP1 s CAD aplikacemi.
Tip 10640:V jakém pořadí instalovat service packy CAD produktů?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 1,473 sekund.