Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 6535 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoNastavení kot. stylu při exportu do dwg

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Otasek Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 14.lis.2004
Lokalita: Czech Republic
Stav: Offline
Bodů: 340
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Nastavení kot. stylu při exportu do dwg
    Zasláno: 23.úno.2005 v 16:20
Když exportuji idw -> dwg, tak se do cílového výkresu přenesou všechny kotovací styly - to ničemu nevádí, ale potřeboval bych, aby se v položce "přizůsobit" kotovacích stylů dwg zatrhla možnost "Mezi vynášecí čáry vždy kreslit kotovací čáru". Pod kterou vlastností kot ve stylech idw se něco takového nachází? popř, jak to udělat aby tato vlastnost po exportu byla zapnutá?
Výsledkem tohoto nezapnutí je, že v dwg se koty průměru a zavitů vykreslují jen s jednou kotovací šipkou - pokud předávám výkresy jako dwg, je to celkem na ostudu
používám: ASI9 SP4

Ing. Vladimír Janča
Konstrukce strojů a zařízení
Kvasice
Zpět nahoru
Rumisch Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 16.led.2005
Lokalita: Slovensko
Používám:
Inventor 2016
Stav: Offline
Bodů: 410
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 26.úno.2005 v 14:54
Musite to opravit vo vzorovom vykrese dwt.Najlepsie je po exporte z INV. tento vykres otvorit, opravit kotovacie styly , vymazat vsetky ostatne, ktore nepotrebujete a tento ulozit ako vzorovy.Pri exportovani dat z INV.-Option prejst  na zalozku dalej, tam zbadate okienko autocad zdrojove data. vyhladajte upraveny subor.Ked ho vyhladate,mate tam okienko konfiguraciu ulozit.Ulozte a mate s exportom pokoj.Pri dalsom exporte chodte znova do option tam by uz mala byt Vasa konfig. vysvietena pod Zdrojom.Pozor uz neklikat na policko dalej.
Peter Rumis

Inv.2018
Vault Professional 2018

Windows 7 Prof

CAD konstrukter

Rubble Master





Zpět nahoru
Otasek Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 14.lis.2004
Lokalita: Czech Republic
Stav: Offline
Bodů: 340
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 26.úno.2005 v 15:34
Jsem to zkoušel... způsob jsem pochopil, ale narazil jsem na problém při vytváření vzorového souboru. Vyexportoval jsem si prázdný výkres, vumazal rámeček a upravil styly. Když jsem ho použil jako šablonu, tak se k tomu exportovanému výkresu připojil ze šablony smazaný rámeček

Když jsemse pokoušel vyexportovat prázdný výkres, tak mě to prozměnu nedovolil AI

Upravil Otasek
používám: ASI9 SP4

Ing. Vladimír Janča
Konstrukce strojů a zařízení
Kvasice
Zpět nahoru
Rumisch Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 16.led.2005
Lokalita: Slovensko
Používám:
Inventor 2016
Stav: Offline
Bodů: 410
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 26.úno.2005 v 16:23

Skuste z inventoru vyexportovat vykres s dielom, kde mate vsetky moznosti kotovania (uhly, radiusy...atd).Este skuste v nadstaveni,po odklepnuti dalej,nadstavit miesto kde bude vykres znazorneny- v modelovom, alebo na layoute.Ja mam standartne nadstavenu prvu-do modela.Ak by ste stym mali nadalej problemi tak mi poslite Vas vykres,ale idw+ipt.nieco jednoduche.Pozrem sa Vam na to.

rumisch@hmh.at

Peter Rumis

Inv.2018
Vault Professional 2018

Windows 7 Prof

CAD konstrukter

Rubble Master





Zpět nahoru
Otasek Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 14.lis.2004
Lokalita: Czech Republic
Stav: Offline
Bodů: 340
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 26.úno.2005 v 17:07
jasné způsob souhlasí, dokonce to nastaví nastavení kot.stylů tak jak chcu já, jen mám asi chybu v acad 2000, protože mě do šablony převede i rámeček, rohové razítko a značky drsnosti z původního výkresu a to i když jsem je vymazal - což by tam asi být nemělo, takže mě bude stačit převést dwg->dwt

Připojené souborydwgdwg

poslal jsem vám i to na mail

Upravil Otasek
používám: ASI9 SP4

Ing. Vladimír Janča
Konstrukce strojů a zařízení
Kvasice
Zpět nahoru
Rumisch Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 16.led.2005
Lokalita: Slovensko
Používám:
Inventor 2016
Stav: Offline
Bodů: 410
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 26.úno.2005 v 17:59
Aha, asi som Vas  pomylil,zabudol som napisat ze po upraveni dwg ,treba vsetko z neho vymazat,mislim -ciary,peciatky,ramyky,koty,aby ostali len vnutorne inf. az potom ulozit ako dwt.
Peter Rumis

Inv.2018
Vault Professional 2018

Windows 7 Prof

CAD konstrukter

Rubble Master





Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 9476:Ukládání DWG kopie IDW výkresu pojmenované podle revize.
Tip 9467:Automatické publikování schválených výkresů z Inventoru.
Tip 8717:Jak ve výkresu zobrazit těžiště podsestavy?
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?
Tip 9560:iLogic makro pro export IDW/DWG výkresu Inventoru do DXF.
Tip 9341:Použití iLogic na rozklad jména IPT souboru a naplnění iVlastností.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 1,111 sekund.