Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 19352 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoNeustále padá obsahové centrum

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
solda Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 19.bře.2007
Lokalita: ČR (HK)
Používám:
Inventor 9,10,11, Mechanical Desktop 2007
Stav: Offline
Bodů: 8
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Neustále padá obsahové centrum
    Zasláno: 15.srp.2007 v 10:59
Dobrý den,
mam problém při volbě "vložit z obsahového centra" Inventor 2008 spadne s nic nerikajicim dialogem o odeslani chyby. Nesetkal se někdo s podobným problémem?Cry
Zpět nahoru
Martin Rebenda Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 06.pro.2005
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
Inventor2009, AutoCAD2009
Stav: Offline
Bodů: 488
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 15.srp.2007 v 11:26

Možná blbý dotaz, ale máte zapnuté všechny normy, nebo vyselektované jen některé, nebo případně svoji databázi? Co si vzpomínám tak při přechodu na SQL server u verze 11 to dělalo podobné nesmysly... Tak snad tu je cesta k vítězství. Možná to Vaše mašina neutáhne... Jinak nevím 2008 jsem z jistých obav zatím nanaistaloval (nechce se mi odhalovat nedokonalosti), asi jsem trochu "vyčůraný", ale už na to nemám nervy...

Martin Rebenda
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 4783:VIPNelze vložit součást z Obsahového centra (chybí obrázek, informace).
Tip 7195:VIPPo přejmenování počítače mi přestalo fungovat Obsahové centrum.
Tip 7559:VIPPo aktualizaci OS se zpomalil přístup do Obsahového centra.
Tip 9979:VIPV modelu Inventor Publisheru mi chybí díly Obsahového centra.
Tip 7912:VIPPřepsaná hmotnost u normalizovaných součástí.
Tip 5105:VIPRychlá kontrola funkčnosti ADMS serveru.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,770 sekund.