Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 6693 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoPo instalaci Inventoru (Autocadu) nejde Corel

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
jirman Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 14.říj.2004
Lokalita: ČR (HK)
Používám:
Inventor, AutoCad, SurfCam, Solidworks
Stav: Offline
Bodů: 1
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Po instalaci Inventoru (Autocadu) nejde Corel
    Zasláno: 13.srp.2008 v 14:23
Dobrý den.
 
Mám jeden vážný problém, který řeším již třetí měsíc a teď jsem přišel aspoň na to, co to způsobuje a je to Autodesk Inventor Professional 2009. A stačí, když nainstaluji jen holý AutoCad.
Když nainstaluji Autodesk Inventor Professional 2009, tak nejde spustit CorelDraw X4 CZ. Objeví se okno: Vítá vás průvodce Správcem obnovení aplikace a nic z toho co nabízí ho nedonutí, aby se spustil Corel. Když tuto možnost ještě před instalací Inventoru zakážu, nainstaluji Inventor, tak Corel ani nic nezobrazí a v prohlížeči událostí se též žádná chyba neobjeví.
 
Ze zoufalství jsem vyzkoušel i obrácený postup. Nejdříve nainstalovat AIP 2009 a potom Corel, ale stejný výsledek.
Všechny pokusy vždy vyzkoušeny na čistý OS (ale též jsem zkoušel odinstalaci a znovuinstalaci - bez výsledku).
 
Prosím o pomoc, co způsobuje tuto nefunkčnost. Bez AIP 2009 Corel funguje úplně normálně. Ale já potřebuji obě aplikace a už jsem unaven neustálým i několikaterým za den klonováním a nechci na HDD 2× OS na disku.
 
Na verzi AIP 2008 to funguje normálně bez problému (problém přinesl až AIP 2009).
 
Vyzkoušel jsem Corel spustit i v režimu compatibility an W2000 a NT a nic.
Vyzkoušel jsem založit nového uživatele a nic
Vyzkoušel jsem nový windows installer (verze 4.5 a nic)
Při startu Corelu držena klávesa F8 a obnovena pracovní plocha - nepomohlo.
Instalován SP1 na Corel a bez úspěchu.
 
PC: OS - MS Windows XP Professional CZ SP3 + vše dostupné z MS update
       - vyzkoušeno i na MS Windows XP Professional CZ SP2 + vše dostupné z MS update
    RAM - 4GB (připravená RAM pro přechod na Visty - vyzkoušeno i s 2 GB)
    HDD - WD 750 GB 2×
    CPU - Intel Core Quad 2,4 GHz (vyzkoušeno i na 3,14 GHz)
    MB - Asus
    Grafika - ATI Radeon HD 3870
    Instalováno bez antiviru a dalších rezidentů (jinak používám Eset Smart security 3.0.699, ale ten vůbec nebyl v procesu instalace ještě instalován)
 
 
Děkuji moc za pomoc
S pozdravem
Ing. Jiří Jirman



Upravil jirman - 13.srp.2008 v 14:25
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21485
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 13.srp.2008 v 15:00

Na tuto kolizi jsme zatím nenarazili, ale nejde o zase tak častou kombinaci aplikací. Ten problém Corelu se projeví až po spuštění Inventoru nebo už po instalaci?

Buď se někde pere grafika nebo systémové knihovny. Spíš to ale směrujte na Corel.

Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6206:VIPCivil 3D 2009 nejde po instalaci spustit (reinstalace nepomáhá).
Tip 6469:CorelDRAW Graphics Suite X4 koliduje s programy Inventor a AutoCAD Mechanical 2009.
Tip 5279:VIPSelže mi instalace MSDE (SQL server) při instalaci Inventoru.
Tip 11166:VIPNesprávná instalace Language Pack v PrDS - problém v instalaci Inventoru 2017 R2, R3
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?
Tip 9476:Ukládání DWG kopie IDW výkresu pojmenované podle revize.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 1,047 sekund.