Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 9557 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoKopírování přes clipboard LT2000

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
jan.max Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 10.zář.2007
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
AutoCAD2016LT
Stav: Offline
Bodů: 39
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Kopírování přes clipboard LT2000
    Zasláno: 06.srp.2009 v 09:37
Zdravím...
Nefunguje mi u některých souborů kopírování přes clipboard v ACADU LT2000....musím takovýto soubor nechat přeuložit v ACADU LT2007 a pak to jde...PROSÍM...máte někdo odkaz na nějakou záplatu, která mi to pomůže definitivně odstranit...je to fakt opruz.

Díky
Honza
Zpět nahoru
zdrk Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 03.kvě.2007
Lokalita: ČR (KV)
Používám:
Začínám bojovat s AutoCad 2015 respektive BDS 2015
Stav: Offline
Bodů: 1790
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.srp.2009 v 09:51
Viz příbuzné CAD tipy 5076
Zpět nahoru
jan.max Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 10.zář.2007
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
AutoCAD2016LT
Stav: Offline
Bodů: 39
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.srp.2009 v 10:05
TIP je V.I.P. takže se mi bohužel nezobrazí...ale v nadpisu tipu je "V DWG souboru formátu 2000 uloženém z AutoCADu 2007 nefunguje Copy/Paste."

Jenže mě z ničeho nic přestane fungovat kopírování v ACADU LT2000 a po přeuložení ACADEM LT2007 ve formátu LT2000 to již lze...???

Našel jsem záplatu na ACAD LT2007, ale problém je v tom, že nefunguje kopírování přes clipboard v ACAD LT2000...


Upravil jan.max - 06.srp.2009 v 10:26
Zpět nahoru
Sedláček Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 15.dub.2005
Lokalita: Czech Republic
Používám:
AutoCad 2024 LT
Stav: Offline
Bodů: 384
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.srp.2009 v 10:31
Mně v LT2002 pomohlo nainstalovat enabler:
 
AutoCAD 2004 ObjectDBX Object Enabler for AutoCAD 2000/2000i/2002, LT 2002/2000i, ADT, MDT, VIZ 3/4, Volo 1 (A2004 family truecolor and materials runtime)
 
 
 
Pokud si vzpomínám, tak jsem měl problém s instalací tohoto enableru, přestože je uváděno že je i pro LT, při instalaci mi to hlásilo, že nenalezla aplikaci Autocad. Pokud si vzpomímám, řešil jsem to tak, že jsem dočasně nainstaloval trial verzi plného autocadu.
 
Zpět nahoru
vbehun Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
Autocad R10 >> Autocad 2022 / altern. QCad Prof.
Stav: Offline
Bodů: 1221
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 06.srp.2009 v 10:55
Zkuste hledat obecné odpovědi na "copy and paste bug" třeba na Google  - a ještě možná aplikovat na své Autocady poslední Service packy ...
---
Na Autocad 2007 by pomohlo snad tohle:
---
This hotfix will correct a problem where cut and paste, copy and paste, block and insert, wblock and insert, and drag and drop operations fail in drawings that are saved in AutoCAD® 2000 and AutoCAD® Release 14 file formats.
---
hledejte tady
---
=^..^=
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 153:Nelze kopírovat PROXY objekt nebo objekt s OD přes Clipboard.
Tip 8433:Funkce Copy/Paste respektující nastavený USS.
Tip 13257:Problém s nefunkčním kopírováním mezi jednotlivými výkresy (clipboard disabled)
Tip 11220:Hromadné kopírování textů z DWG výkresu do Schránky Windows.
Tip 10610:Jaká rizika hrozí při kopírování Civil objektů přes Schránku?
Tip 357:Použití Schránky s funkcí Zpět.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 1,188 sekund.