Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 9836 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoInventor Publisher export do 3D pdf

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
roice Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 07.dub.2011
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
Product Design Suite 2018 Premium
Stav: Offline
Bodů: 216
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Inventor Publisher export do 3D pdf
    Zasláno: 10.srp.2011 v 09:31
Ahoj, nejsem úplně příznivcem Publisheru, ale co se dá dělat, pokrok nezastavíš, každopádně znovu testuji a narazil jsem na potíž s exportem do 3D pdf viz přiložené testy. Jedná se o to že když jsou na modelu použité základní materiály Inventoru, je jedno jestli s texturou nebo bez, tak ve výsledném pdf jsou fialové nebo růžové.
Pokud použiju vlastní materiál s vlastní texturou, tak jsou exportovány tak jak mají být.
S Publisherem jsem víceméně začátečník a snažím se pohltit co nejvíc informací dřív než mi skončí trialka.

Soubory s testy:
http://www.speedx.cz/dokuments/3_test_publisher.zip
Nejsem prudič, jen jsem zvědavej a rád věcem rozumím. Takže jsem vlastně rejpal :D
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 7946:Publikování 3D PDF modelů z Inventoru.
Tip 9383:Chybějící rubové plochy v povrchovém PDF modelu z Inventoru.
Tip 4944:VIPExport z Revitu nebo Inventoru do EPS souboru s vysokým rozlišením.
Tip 11709:VIPAutomatické publikování 3D PDF modelu ve zvolené kvalitě (iLogic).
Tip 8531:Import 3D DWF souborů zpět do 3D modelu.
Tip 7692:Co jsou soubory IPB a IPM?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,578 sekund.