Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 10591 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoPrůhledné materiály do mobilního Publisheru

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
roice Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 07.dub.2011
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
Product Design Suite 2018 Premium
Stav: Offline
Bodů: 216
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Průhledné materiály do mobilního Publisheru
    Zasláno: 01.bře.2012 v 13:13
Ahoj, mám takový dotaz, jakým způsobem nastavit materiály aby se v mobilním prohlížeči zobrazovali korektně, tedy průhledné, nebo poloprůhledné. Pro některé ukázky by to bylo šikovnější než milion pohledů s rozpady. Předem moc děkuji za nápad.

PS.: Problém je jak na Androidu tak i u jablíčkářů. Kolega si pro porovnání koupil iPad. Tak můžeme konečně ladit. Každopádně do teď jsou to defakto identická zařízení. Jen Jabko chodí kapku rychleji, ale zase na něm funguje desetina věcí :D, jinak jsou to až na logo a vzhled GUI, stejná zařízení.
Nejsem prudič, jen jsem zvědavej a rád věcem rozumím. Takže jsem vlastně rejpal :D
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21434
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 01.bře.2012 v 16:51
Hodnota průhlednosti prozatím bohužel není do publikovaného formátu přenášena. Určitě by se to v mnoha případech hodilo.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 7692:Co jsou soubory IPB a IPM?
Tip 8419:Jak vytvořím soubor IPM pro mobilní 3D prohlížečku?
Tip 9773:VIPJak v Publisheru změnit obrázek odrážený na lesklých materiálech?
Tip 12821:Vault Publisher mi nepublikuje vodoznak u DOC souborů s obrázky.
Tip 7946:Publikování 3D PDF modelů z Inventoru.
Tip 8073:Zobrazení 3D CAD modelu na mobilním telefonu či tabletu (mobilní prohlížečka).


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,633 sekund.