Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 6109 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoNastavení prohlížeče

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
dusek Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 09.lis.2010
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
Inventor 2014
Stav: Offline
Bodů: 901
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Nastavení prohlížeče
    Zasláno: 23.říj.2012 v 13:34
Dobrý den,

stáhnul jsem si novou verzi DWG True View 2013 a nastal mi menší problém s otevíráním dwg souborů. Většina z toho s emi podařila nastavit zpátky do původního stavu, jen se mi nedaří Vault. Pokud chci dwg soubor otevřít k prohlížení příkazem "Zobrazit v okně ...", tak s emi výkres otevře v Inventoru. A já bych chtěl aby se otevíral v DWG True View. Můžete mi někdo poradit jak to nastavím?

Díky
V.D.
Václav Dušek
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 7062:Při zobrazení zprávy v registrovaném prohlížeči došlo k chybě.
Tip 12757:Jak nevypadnout z okna při procházení stavbou v BIM 360.
Tip 11490:Snadné nastavení prohlížeče projektu v Revitu.
Tip 8447:VIPNastavení konfigurace web klienta Vaultu.
Tip 12110:Jak přepnout prohlížeč pro otvírání HTML zpráv?
Tip 3927:Jak po úpravách vrátit Paletu nástrojů do výchozí podoby?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,492 sekund.