Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 5088 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoWord 2010 pod Win7 písmená Ď, ď

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Buba Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 05.říj.2005
Lokalita: Slovensko
Používám:
AEC Collection
Stav: Offline
Bodů: 1688
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Word 2010 pod Win7 písmená Ď, ď
    Zasláno: 17.led.2013 v 12:55
Včera som si všimla, že neviem v MS Word 2010/Eng pod Win7/64bit/Eng štandartným spôsobom napísať písmená ď ani Ď (Cez Clipboard to ide vložiť). Taktiež, keď stlačím na klávesnici mäkčeň a spoluhlásku, prestanú mi fungovať aj klávesy š,č,ť,ž (nenapíše sa vôbec nič) až kým nestlačím klávesu s písmenom, ktoré môže mať aj dĺžeň (ľ a všetky samohlásky a,e,i,y,....), potom mi začnú fungovať aj klávesy š,č,ť,ž.
Vie to prosím niekto s Win7/64bit a Office 2010 odskúšať, či je to záležitosť anglickej verzie, alebo bug vo Worde 2010 pod Win7?
V ostatných aplikáciách mi to funguje úplne normálne (Excel, Outlook, Notepad, AutoCAD...)
Ďakujem za ochotu.
Zpět nahoru
splonk Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 25.lis.2006
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD/ACA'21, '24, RVT'21, '24
Stav: Offline
Bodů: 1258
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 17.led.2013 v 13:26
Dobry den,
odzkouset to bohuzel ed neumim... :-(
A predtim Vam to fungovalo? - Jak pisete, tak predpokladam ze asi nevite :-)...
Neinstalovala jste mezitim nejake apps (aktualizace apod.) - pak bych zkusil "vratit system" na predchozi bod obnoveni...
Neprovadela ste nahodou update ovladacu na nejake Logitech zarizeni (onen jejich SetPoint...)?
JASponza

ACA (AutoCAD) 21, 24
RVT 21, 24

Win 10, 11 x64
Zpět nahoru
Buba Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 05.říj.2005
Lokalita: Slovensko
Používám:
AEC Collection
Stav: Offline
Bodů: 1688
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 17.led.2013 v 13:34
Nový notebook mám od novembra 2012 a teda aj kombináciu Win7+Office 2010. Neinštalovala som nič, čo by mohlo spôsobiť problém a úprimne Ď ani ď som za skoro tri mesiace vo Worde nepotrebovala napísať až včera. (Možno ho časom zrušia aj v slovenčine :) V ostatných aplikáciách mi to funguje úplne normálne.
Zpět nahoru
KoudelkaJiri Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér
Arkance Systems - Autorizovaný dealer Autodesk
Arkance Systems

Přihlášen: 09.říj.2012
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
Revit
Stav: Offline
Bodů: 40
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 17.led.2013 v 13:36
Přesně toto se mi před časem stalo. Je zajímavé, že to Ď nelze napsat pouze jako první znak. Jako druhý a další už by to mělo fungovat. Nešlo to ani v dalších programech Office využívajících textový modul (např. psaní mailu v Outlooku)

Příčinou byla doinstalovaný doplněk modelu COM do Outlooku pro spolupráci s mobilem. Teď už si nevzpomenu na jméno. Stačilo tento doplněk pouze zakázat a už to fungovalo (nemusel se ani odinstalovávat).

Proto doporučuji podívat se, jaké doplňky se buď do Wordu nebo Outlooku v poslední době instaloval a postupně je zakázat a ověřit funkčnost. Nastavuje se to přes "Soubor/Možnosti/Doplňky/Spravovat doplňky modelu COM-Přejít" a tam je pomocí zatržítek zakázat.


Zpět nahoru
Buba Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 05.říj.2005
Lokalita: Slovensko
Používám:
AEC Collection
Stav: Offline
Bodů: 1688
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 17.led.2013 v 13:38
(Logitech mám len myšku). Nefunguje mi to ani na externej (chicony) ani na notebookovej klávesnici (HP).
Zpět nahoru
Buba Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 05.říj.2005
Lokalita: Slovensko
Používám:
AEC Collection
Stav: Offline
Bodů: 1688
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 17.led.2013 v 13:56
Ďakujem mnohokrát. Problém vyriešený :)
Odskúšala som všetky COM Add-Ins a našla som vinníka:
"Soubor/Možnosti/Doplňky/Spravovat doplňky modelu COM-Přejít" bol to PDFComplete (ako jediný zo všetkých) a nebolo treba ani reštartovať.
Ďakujem.
Zpět nahoru
KoudelkaJiri Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér
Arkance Systems - Autorizovaný dealer Autodesk
Arkance Systems

Přihlášen: 09.říj.2012
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
Revit
Stav: Offline
Bodů: 40
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 17.led.2013 v 14:06
Není zač, jsem rád, že to pomohloWink
Zpět nahoru
Buba Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 05.říj.2005
Lokalita: Slovensko
Používám:
AEC Collection
Stav: Offline
Bodů: 1688
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 17.led.2013 v 14:20
Na tomto fóre sa mi veľmi páči, že tu nájdem vždy odpoveď. Tentokrát sa to dokonca netýkalo ani CAD aplikácie.
Smile Spomenula som si na časopis Mladé rozlety a v ňom bola rubrika, kde každý príspevok začínal "Mám problém..." Smile
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 7104:VIPJak zprovoznit Inventor Tooling 2010 pod Windows 7?
Tip 7385:VIPChyba "Není implementováno" při propojení XLS parametrů v Inventoru 2010.
Tip 8856:VIPChyba editace vloženého OLE objektu (DWG) - nelze aktivovat aplikaci (verze).
Tip 12980:Zakoupil jsem AutoCAD 2022, ale na počítači mám dosud Win7 - jak jej nainstalovat?
Tip 6949:Kompatibilita AutoCADu 2010 s Windows 7.
Tip 242:Kontrola pravopysu a sdílení slovníku s Wordem.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,688 sekund.