Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 10988 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoMultifunkční diař

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Permonik Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 26.říj.2011
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
Fusion 360, Inventor 2018 Prof., AutoCad 360
Stav: Offline
Bodů: 495
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Multifunkční diař
    Zasláno: 30.čer.2013 v 15:43
Dobrý den,
rozhodl jsem reorganozivat dosavadní způsob organizovaní práce. Hledám program (něco jako diař), kde bych si zapisoval povinnosti a ukoly. Hlavní podmínku je možnost použivat ho na NTB (Win 7) a Androidu.
Potřebuji si tam zakladat od drobných ukolu (které zaberou pár minut), přes pravidelné (cvičení) až po větší (návrh zahradní lavičky). Kalendář kde bych měl rozpis denního režimu (7-15 práce, 16-18 práce v dílně, 21:30 film). S tím že bych si rozkliknul položku práce v dílně a tam několik práci a u každe bych měl podrobnosti (např.: Obrázek návrhu, poznámky s rozměry, na Androidu v dílneě bych si dam dopsal kupit hřebíky 80, barvu,...dopisoval bych si tam příblížný čas práce a náklady). V položce práce bych měl několik projektu co dělam na PC (od projektu v CAE systemech po malovani, kdebych si hodil screen problému a popsal si ho, at nemusím posilat kolegovi mail s každým problémem zvlasť, měl bych tam odkaz na složky s projektem, atd).
Zaroveň bych chtěl odklikavat (splněno) hotové úkoly.
Dalé bych si chtěl nechat generovat nakupní listem (občas se mi stane že se zastavim v obchodě a přemyšlim co jsem chtěl koupit (některé položky mám v mobilu, NTB a některé na papíře).
Další požadavky mě nenapadají, možna jen když prácuji na NTB a mě to upozorní na začatek filmu..... Dalé bych chtěl snad jen mít položku ostatní kde bych si zapisoval nepodstatné věci jako např mrknou na webovou adresu, nějaký produkt atd.

Doposud jsem to řešil poznámkami v Androidu a papírem na stole...

Děkuji za případne tipy.

Ing. Tomáš Mlčák - Digitální prototypování, Konstrukce strojů a zařízení, Fotogrammetrie, Vývoj pásových jednotek
Zpět nahoru
splonk Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 25.lis.2006
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD/ACA'21, RVT'21
Stav: Offline
Bodů: 1252
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 01.čvc.2013 v 09:15
Dobry den,
zkuste se prosim podivat na...

JASponza

ACA (AutoCAD) 2021,
RVT 2021

Win 10 x64
Zpět nahoru
Permonik Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 26.říj.2011
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
Fusion 360, Inventor 2018 Prof., AutoCad 360
Stav: Offline
Bodů: 495
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.čvc.2013 v 11:24
Díky, ale Evernote mi příjde jednoduchšší. V principu jsou ale stejne.
Ing. Tomáš Mlčák - Digitální prototypování, Konstrukce strojů a zařízení, Fotogrammetrie, Vývoj pásových jednotek
Zpět nahoru
splonk Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 25.lis.2006
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD/ACA'21, RVT'21
Stav: Offline
Bodů: 1252
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 08.čvc.2013 v 09:51
Mate pravdu... 
Prednosti Todo se projevuji v momente, kdy je potreba ukoly sdilet s ostatnimy pracovniky/cleny rodiny apod... (Za drobny poplatek... pochopitelne :-))
Pokud byste prisel na neco jeste lepsiho / jednodusiho / praktictejsiho... dejte pls. vedet.
Diky a hezky den
JASponza
JASponza

ACA (AutoCAD) 2021,
RVT 2021

Win 10 x64
Zpět nahoru
Permonik Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 26.říj.2011
Lokalita: ČR (MS)
Používám:
Fusion 360, Inventor 2018 Prof., AutoCad 360
Stav: Offline
Bodů: 495
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.čvc.2013 v 14:46
Tak na jinem foru (s počitačovým zaměřením), mi doporučily Outlook + Exchange nebo Office 365. S tím že nejvhodnější si bude koupit knižku o Outloku, zatím jsem nebyl "ve městě" tak jsem to nezkoušel.
Ing. Tomáš Mlčák - Digitální prototypování, Konstrukce strojů a zařízení, Fotogrammetrie, Vývoj pásových jednotek
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21434
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.čvc.2013 v 14:59
Outlook je asi ideální nástroj na podobné plánování, ale jen v profesionální sféře - jednak kvůli ceně aplikace, ale hlavně kvůli závislosti na MS Exchange serveru.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
PepaR Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 29.lis.2004
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
ruky a hlavu (občas ;)
Stav: Offline
Bodů: 6187
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 23.čvc.2013 v 17:43
Dobrý den,

dříve jsem to řešil hodně přes Outlook, ale přijde mi, že v dnešní době je kvůli případné mobilitě výhodnější používat např. Google s jeho e-mailem, dokumenty, kalendářem atp. Další výhodou, kterou v tom vidím je možnost pohodlnější synchronizace s telefonem.
Zpět nahoru
Rostislav Říha Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 03.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACA 2010
Stav: Offline
Bodů: 1613
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 24.čvc.2013 v 19:37
imho na úkoly (odkliknout "splněno") outlook vhodný není, neumí je hierarchizovat, přidávat k projektům, dávat jim kontext... na toto plánování existuje hodně webových služeb s aplikacemi na Android a (samozřejmě) s webovým rozhraním...k pár z nich jsou i aplikace na PC a k většině aplikace pro iOS...většina funguje s určitými omezeními (počet uživatelů, projektů, úkolů...) zdarma, pak se platí...tak si jen vybrat:
toodledo
todopro
podio
basecamp
upvise
nozbe
producteev
...zvědav, jaké má kdo s čím zkušenosti
... a kdy se iprojekt s něčím z toho propojí:))
Rostislav Říha
Zpět nahoru
PepaR Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 29.lis.2004
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
ruky a hlavu (občas ;)
Stav: Offline
Bodů: 6187
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 24.čvc.2013 v 20:10
Nu basecamp, to už skoro zavání projektovým řízením, gantovými diagramy apod. Poslední dobou taky pátrám po něčem, co by šlo aplikovat na řízení a koordinaci projektů a od kolegy jsem dostal tip na Redmine.
Zpět nahoru
DS6KA Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 19.pro.2007
Lokalita: Czech Republic
Používám:
LibreCAD
Stav: Offline
Bodů: 1
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 24.dub.2014 v 01:06
Když Android, tak proč ne Google Tasks nebo Google Keep? (oba mají i kategorie úkolů ;)
Zpět nahoru
mnementh Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 25.led.2007
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Autodesk AEC 2020
Stav: Offline
Bodů: 360
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 24.dub.2014 v 07:50
Využívám kombinaci Evernote premium verzi (ten využívám jako CRM, ukládání zajímavých informací na které nemám čas v danou chvíli - fotky, web, - teď co umí do poznámek vkládat i rukou kreslené věci je to prima, připomínání úkolů, sklad emailů apod.) a pro časové termíny google kalendář. Zdá se mi to jako prima kombinace
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 10379:Přesun textu kóty jako funkce v místní nabídce AutoCADu.
Tip 9223:Jak zobrazit šipkové uzly na koncích oblouků?
Tip 7574:Vypnutí menu uzlů: Protáhnout, Přidat vrchol, Převést na úsečku.
Tip 10745:Několik metod odstranění nadbytečných vrcholů křivky.
Tip 5965:UPD - tisk na všechny HP tiskárny přes jeden driver.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,822 sekund.