Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 14686 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoGIS začátečník

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
hrachajda Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 15.lis.2013
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
ArcGis 10.2
Stav: Offline
Bodů: 4
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: GIS začátečník
    Zasláno: 15.lis.2013 v 14:32
Ahoj, nejspíš se mi tu vysmějete, ale nevím kam jinam si o radu napsat. Jsem v GISu úplný začátečník a zrovna pracuji na školním projektu v ArcMap 10.2, potřebuji exportovat data do png, ale když dám File - Export map a ukáže se mi tabulka s možností volby umístění, už se mi neobjeví ta nabídka options (pro nastavení velikosti, výšky apod.), která se zobrazuje hned pod typem ve kterém to chci uložit (png). Potřebuji poradit jak tam tu lištičku options zase vrátím, děkuji moc :)
Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 52763/Bez_názvu.png

Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 8022:Mobilní klient pro GIS server Autodesk.
Tip 5115:Jaké jsou možnosti školení na AutoCAD, Inventor či Revit?
Tip 10518:Umíte správně ovládat 3D myš?
Tip 7370:VIPPopis použití a nastavení mapových WMS služeb v AutoCADu Map.
Tip 7271:Využití PostGIS/PostgreSQL v AutoCADu Map a MapGuide serveru.
Tip 7146:VIPPřevod 3D povrchu terénu z Civil 3D do ESRI ArcView.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,313 sekund.