Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 7684 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoHeidenhein iTNC530 okno panelu

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Jachym Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 09.dub.2012
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
Autodek Inventor 2016-2018, creo parametric 2.0,
Stav: Offline
Bodů: 27
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Heidenhein iTNC530 okno panelu
    Zasláno: 24.kvě.2014 v 10:49
Ahoj,
učím se programovat v programu Heidenhein iTNC530, staženou mám jen 100 řádkovou verzi, která mi stačí. Můj problém je ale v tom, že mám malou obrazovku na notebooku a virtuální panel musím přepínat mezi okny programu pomocí alt+tab. Tento panel je nastaven do horizontální polohy a tedy vždy se mi zchová pod okno simulace, či naopak. Na youtube jsem viděl, že mají panel nastavený na výšku (vertikálně), což už by se mi na obrazovku vešlo i s oknem simulace. Poradí někdo jak tento panel nastavit, aby byl na výšku...?
Děkuji.
Zpět nahoru
dodiew Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 06.čvc.2014
Lokalita: Czech Republic
Používám:
Autodesk Inventor 2014, Catia R5V19
Stav: Offline
Bodů: 3
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 04.bře.2015 v 20:21
Ahoj,
Po spuštění iTNC ti na hlavním panelu v pravo (u hodin) naskočí ikonka iTNC Launch (taková zelená) po dvojkliku na ni ti vyskočí okno a kliknutím na "more >>" se ti objeví tlačítko settings.
vyskočí ti okno, a tam nastavíš vertical keypad.
Jenom takový detail 15,6" monitor je dost malý a tuším, že vertical keypad tam nemá poslední řádek, dva

Připojené náhledyPřihlaste se pro zobrazení plné verze - 57635/keypad.PNG


Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 5542:VIPPrázdný Řídící panel (Dashboard) - obsahuje jen odkaz "Seznamte se s řídícím panelem".
Tip 487:Chcete umístit panel nebo okno ke kraji okna AutoCADu, ale bez ukotvení?
Tip 4279:Co znamená ikona zámečku ve stavovém řádku AutoCADu?
Tip 4141:Po instalaci Design Acceleratoru se změní původní okno prohlížeče sestavy.
Tip 10891:Jak získat postprocesor pro Inventor HSM či Fusion 360 na můj obráběcí stroj?
Tip 2932:Jak snadno zvětšit kreslicí plochu na obrazovce?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,414 sekund.