Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 6259 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoStarý a nový recap

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Peter Jirat Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACAD ->2021, Revit ->2022
Stav: Offline
Bodů: 3927
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Starý a nový recap
    Zasláno: 07.led.2015 v 14:05
Podařila se mi jedna nepříjemná věc. Máme rozsáhlý laserscan včetně "bublin" (scanorama). Otevřel jsem projekt ve starší verzi Recapu (s NW2014) něco upravil, uložil a pak zjistil, že jsem ve starší verzi recapu, protože nemám možnost "bublin", to podporuje jen nová (s NW2015) verze. Protože tyto verze nemůžou být na jednom PC společně (?), tak jsem starou vyhodil a dal novou. V nové ale už "bubliny" nebyly, to uložení je z projektu vymazalo. Takže zase přehrát laserscan, znovu upravit a uložit, pak je vše OK. 
Takže pokud možno, starou verzi pryč a dát novou.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 12791:ReCap Photo hlásí chybu "Not enough space for uploading files and processing" při vytváření projektu.
Tip 13205:VIPJak provést tiché síťové rozmístění s novými instalátory řady Autodesk 2022?
Tip 7302:AutoCAD zhavaruje v Nápovědě nebo v okně Přehled nových funkcí.
Tip 12204:VIPReCap Photo mi zhavaruje okamžitě po spuštění.
Tip 1406:Po upgrade AutoCADu 2000i na 2002 mám na ploše stále starou ikonu AutoCADu.
Tip 10570:VIPNelze nainstalovat Autodesk ReCap nebo jiná aplikace - koliduje s několika produkty (zákaz stání)


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,615 sekund.