Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 8894 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoFiremní Wiki

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Lukas Drbohlav Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 08.úno.2013
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
C3D 2015, C3D 2016
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Firemní Wiki
    Zasláno: 08.dub.2015 v 16:38
Zdravím všechny,
nemáte někdo zkušenost s vytvářením firemní wiki (databáze znalostí) v malé projekční firmě?
Jde mi konkrétně o vylepšené postupy práce, nová nastavení, nové šablony, pomocné aplikace, zajímavá videa, nápady na vylepšení a jejich sdílení. 
Pracuji s programem Autodesk Civil 3D, kterého by se to mělo hlavně týkat. 

Napadají mě aplikace EverNote, OneNote a potom možná A360 od Autodesku.


Zpět nahoru
OPlavek Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 16.pro.2004
Lokalita: ČR (KV)
Používám:
Autocad,Revit
Stav: Offline
Bodů: 142
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 08.dub.2015 v 16:53
Já mám hlavně tu zkušenost že do wiki píše jen velmi málo nadšenců, v menší firmě tak jeden. I kdyby ale psal jeden, je to dobrý nástroj pro vyhledání informací. U nás je SharePoint, na něco OneNote. Ten A360 vypadá zajímavě kvůli podpoře výkresů a kvůli tomu že to vyřeší i sdílení některých informací ven z firmy.
Zpět nahoru
PepaR Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 29.lis.2004
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
ruky a hlavu (občas ;)
Stav: Online
Bodů: 6187
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 08.dub.2015 v 18:21
Dobrý večer,

řešil jsem něco podobného před nedávnem v tématu Firemní wiki pro sdílení informací. Existuje řada řešení, hodně záleží na tom, co vše od wiki čekáte a jak to máte naplánováno s její správou a plněním, neboť samotné nasazení je jen první krok. Doporučuji nahlédnout na stránky WikiMatrix. Dále bych se při volbě wiki díval i na její historii a aktuálnost, tzn., zda se nejedná o mrtvý projekt a vycházejí i aktuální verze s opravou problémů nebo zabezpečení.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 8084:VIPSpouštění lokální nápovědy v Inventoru 2012, 2013, 2014.
Tip 10361:VIPJak pomocí Lispu rozšířit prohledávací cesty AutoCADu?
Tip 9563:Příliš malé popisky mapových vrstev v AutoCADu Map 3D.
Tip 4971:VIPJak instalovat knihovny Obsahového centra Inventoru na stávající plný MS SQL Server?
Tip 2652:VIPBMP obrázek (obtisk, logo, bitmapa) se v Inventoru vloží jen jako ikona.
Tip 13126:VIPJak vyměnit rohové razítko ve výkresech Inventoru?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,570 sekund.