Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 7897 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoRevit 2018 + aktualizace Win10

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
KubenaL Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 23.říj.2017
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
Revit 2020
Stav: Offline
Bodů: 15
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Revit 2018 + aktualizace Win10
    Zasláno: 12.led.2018 v 08:57
Dobrý den,
včera se mi aktualizovaly Win10 a dnes nejde otevřít Revit 2018. Otevírání se zastaví před historií souborů a konec. Už jsem zkoušel restart, vypnutí a pořád stejný. Nemáte někdo stejnou zkušenost a případně jak Revit otevřít. Docela oprus, když máte termín....
Předem děkuji
Kubena
Zpět nahoru
marko10 Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 25.lis.2011
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
REVIT
Stav: Offline
Bodů: 74
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.led.2018 v 09:33
Zdravím, moje zkušenost že jsem musel provést čistou instalaci W10 a po sdělení MICROSOFTU že je chyba na straně procesoru, pak paměti a pak antiviru jsem rezignoval. Aktualizace ty samé, se mi stahovali denně 2x (4GB) v 14denním cyklu. . Snad někdy bude W10 bez 3/4 zbytečností a bude odladěn...
Zpět nahoru
Peter Jirat Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager
Avatar

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACAD ->2021, Revit ->2022
Stav: Offline
Bodů: 3927
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.led.2018 v 10:13
Zkuste opravnou instalací Revitu v Ovládacích panelech nebo si najděte journal a tam by mělo být vidět na čem to padne. Nebo aspoň po čem to padne.
Zpět nahoru
Michalkacerik Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen
Avatar

Přihlášen: 24.úno.2012
Lokalita: Slovensko
Používám:
Revit
Stav: Offline
Bodů: 104
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.led.2018 v 13:12
Môj postup a moja skúsenosť. Aktualízácie nikdy nemám automatické. Ak počítač ide v poriadku nevidím dôvod na akúkoľvek aktualizáciu. Prevencia je dobrá, ale veľmi uvážlivá. Ak sa aktualizácií nazbiera, pozriem si ich prečítam si čo vôbec aktualizujú a zároveň si vyhľadávam konkrétne čislo aktualizácie  a pridám do vyhľadávača slovo autodesk alebo Revit npr. KB XXXXX & autodesk Revit. Občas sa najde že to niekto reklamuje....atd. Ak sa rozhodnem inštalovať aktualizáciu, po inštalácií a následnom reštarte jednej aktualizácie vyskúšam spustiť programy, ktoré sú najdôležitejšie. Doporučenie/riešenie. Prejsť do histórie auktualizácií a postupne podľa dátumov odinštalovávať najnovšie aktualizácie a po každej odinštalácií reštartovať a vyskúšať REVIT. Je to zdĺhavé a pracné, ale snáď sa vyhnete  tomu najzdĺhavejšiemu, kompletnou preinštaláciou systému a samozrejme Revitu  a ďalších programov. Popripade ešte predtým môžete vyskúšať obnovenie systému s dátumom pred inštaláciou aktualizácií, kedy programy fungovali podľa vašich požiadaviek

Upravil Michalkacerik - 12.led.2018 v 13:21
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21434
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.led.2018 v 14:05
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 11922:VIPChyba "Vault AddIn nemůže najít služby správy dat" po Windows update.
Tip 11167:Problém AutoCADu ve Windows 10 Anniversary Update (klávesa F8).
Tip 10435:Kompatibilita Autodesk software s Windows 10 a s .NET 4.6/4.7/4.8.
Tip 8143:Revit chyba: Čára je příliš krátká
Tip 12399:VIPPo aktualizaci Windows 10 nefunguje Vault - hlásí Server ADMS nenalezen
Tip 11753:Produkt Autodesku selže při spuštění po instalaci Windows 10 update (1709)


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,938 sekund.