Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 7423 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoDynamický blok s oválnou dírou

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
K4BlOs Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 20.srp.2018
Lokalita: Czech Republic
Stav: Offline
Bodů: 20
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Dynamický blok s oválnou dírou
    Zasláno: 26.zář.2018 v 07:43
Dobrý den, vytvořil jsem si dynamický blok plíšku s oválnou dírou, kruhovou a popř. bez díry. Mám problém u oválné díry, která se mi nevykreslí zcela přesně dle nadefinivané tabulky. V podlouhlém směru je to ok, ale šířka díry není přesná, např. vyberu si díru 10x20mm ale vykreslí se mi jako 10.055x20mm. Myslím, že to má co dočinění s rádiusy díry, ale už fakt nevím jak to nastavit. V dyn. blocích se zatím úplně moc nevyznám. Zkoušel jsem tolik možností, že už mě fakt nic nenapadá. Pokud by se tu našel někdo jak blok upravit, byl bych moc vděčný. Prosím tedy o pomoc
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6215:Pole podél křivky.
Tip 10528:Rychlá tabulka souřadnic děr.
Tip 4804:Dynamický popis dynamického bloku.
Tip 4583:Jak zjistit verzi firmware na DesignJetu 120?
Tip 5805:Blok s trvale horizontálním atributem.
Tip 2852:VIPJak vytvořit nepravidelný výřez s otvorem?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,336 sekund.