Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 7518 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoZobrazení ploch v projektu Revitu

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
NaZdi RSS Zobrazit panel
RSS roboti
RSS roboti

Přihlášen: 25.led.2011
Stav: Offline
Bodů: 66
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Zobrazení ploch v projektu Revitu
    Zasláno: 05.pro.2018 v 10:00
Nedávno jsem v jednom projektu řešil zobrazení ploch. Většinu času se ale pohybuji kolem projektů technických zařízení budov (TZB), kde se funkce ploch téměř nepoužívá. Musím přiznat, že ne zrovna krátkou chvíli jsem potřeboval k tomu, abych z paměti vydoloval, kde se to vlastně nastavuje. Když jsem si nakonec vzpomněl..."No fakt je to tak jednoduchý?!" Abych to tedy znovu nezapomněl, řekl jsem

Viz pokračování...

NaZdi.cz - blog věnovaný CAD/BIM aplikacím Autodesk
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 11457:Proč mi A360 Viewer resp. BIM 360 Team nezobrazují materiálové textury na fasádě?
Tip 8591:VIPNelze zobrazit dialog Informace o projektu (zašedlá ikonka)
Tip 385:Odstraněním zobrazení topologií k vyššímu výkonu AutoCADu Map.
Tip 10439:Jak exportovat barevné výplně ploch Revitu do DWG?
Tip 7671:Změna orientace stávající stěny beze změny její pozice.
Tip 10832:Jak ovlivnit v jakém pohledu je otevírán sdílený projekt Revitu?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,379 sekund.