Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 7727 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoNotebook pro Lumion 3D

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Petra69 Zobrazit panel
Nováček
Nováček
Avatar

Přihlášen: 04.dub.2019
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
Lumion 3D
Stav: Offline
Bodů: 3
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Notebook pro Lumion 3D
    Zasláno: 04.dub.2019 v 18:01
Dobrý den,

chtěla bych požádat o radu, co si myslíte o níže uvedených noteboocích. Potřebovala bych je pro Lumion 3D, ve kterém ve škole pracujeme. Vím že je to náročný program, ale nutně kvůli mobilitě potřebuji notebook. Limit mám 24tis.



U toho tersatoru má tátova firma nějaké slevy, takže klidně i něco jiného z https://www.terastore.cz/notebooky-repasovane_c1357566.html.

Díky moc.
Petra :)
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21434
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.dub.2019 v 11:25
Budou fungovat oba tyto modely, i na středně složité scény, i na Revit. Jen nepůjde generovat animace ve 4K rozlišení - na to musí mít karta minimálně 6GB VRAM.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
Petra69 Zobrazit panel
Nováček
Nováček
Avatar

Přihlášen: 04.dub.2019
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
Lumion 3D
Stav: Offline
Bodů: 3
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 11.čvc.2019 v 08:34
Dobrý den,

děkuji za odpověď a omlouvám se za pozdní reakci. Nákup se mi posunul a trochu se mi zvedli finanční možnosti, mám na to 40tis.

Nebo snad ještě něco jiného od nich, mám tam slevu, klidně to může být ten použitý https://www.terastore.cz/repasovane-notebooky_c1357566.html.

Primárně to potřebuji na Lumion a chci aby byl co nejvýkonější. Případně budu ráda i když poradíte úplně něco jiného odjinud.

Díky moc.
Petra :)
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 10147:VIPJak exportovat model z Revitu do formátu .DAE?
Tip 13478:Jak změnit hladkost oblých 3D objektů AutoCADu v Lumionu?
Tip 5229:VIPNa notebooku Acer se nenačte menu a panely AutoCADu.
Tip 8912:VIPPo instalaci CAD aplikace vyskakuje okno s žádostí o připojení.
Tip 5138:VIPVypůjčená síťová licence mi nefunguje off-line (na odpojeném PC).
Tip 1358:Jak provozovat Inventor na integrované grafické kartě (slabé PC, notebook)?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,609 sekund.