Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 5875 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoStartup licence Fusion 360

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
JKortus Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 12.lis.2019
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Fusion
Stav: Offline
Bodů: 49
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Startup licence Fusion 360
    Zasláno: 12.lis.2019 v 18:32
Poraďte mi prosím, otestoval jsem několik CADů které bych mohl používat v malé soukromé dílně. Až jsem narazil na Fusion, který mi plně vyhovuje funkcemi a je o hodně levnější než to co mi nutili různé firmy. Zjistil jsem že jde požádat o licenci pro Startup firmy která je zadarmo. Nevím jestli je to jen na rok, ale i tak by mi to pomohlo. Poslal jsem tedy žádost na Autodesk ale dneska mi přišla odpověď že grant mi nebyl schválen. Máte s tím někdo zkušenost? Dá se tím ještě něco dělat?
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21434
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.lis.2019 v 18:53
Tzv. Startup licence musí být schválena Autodeskem a má několik podmínek - jednak obrat, jednak zaměstnance, vlastní web, apod. - viz https://www.inventorguru.cz/2019/10/nove-bezplatne-osobni-startup-licence.html Licence je na rok, ale pokud splňujete podmínky, můžete ji za stejných podmínek prodlužovat.

Autodesk někdy odmítne první žádost jen kvůli neúplnosti. Pokud tedy podmínky splňujete, doplňte chybějící údaje a žádost pošlete znovu. Pokud ale neuspějete, můžete sáhnout po licenci komerční - cena je cca 10.500 Kč za rok: https://shop.cadstudio.cz/vysledek-vyhledavani.html?formId=search-form&searchText=fusion+360
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
JKortus Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 12.lis.2019
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Fusion
Stav: Offline
Bodů: 49
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.lis.2019 v 19:16
Vlastní web nemám, myslíte že by to mohl být ten důvod?
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21434
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 12.lis.2019 v 20:19
To by mohl - Autodesk si přes něj ověřuje, zda ta startup firma existuje a co dělá. 
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 12419:Mohu v rámci Startup licence Fusion 360 využít více uživatelů?
Tip 13866:Fusion mi neukazuje panel Konfigurace - nemohu tvořit konfigurovatelné návrhy.
Tip 11725:Autodesk Fusion 360 mi hlásí "Term ends in 28 days".
Tip 12634:Your Fusion 360 term has expired. Termín platnosti vašeho Fusion 360 vypršel.
Tip 12736:Fusion 360: Jak obnovit/prodloužit bezplatnou osobní, kutilskou/hobby, resp. startup licenci? (nebo jak ji získat)
Tip 11583:Kolik kreditů mám k dispozici ve "startup" verzi Fusion 360?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,574 sekund.