Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 7267 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoDotaz - nastavení AutoCad

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Lucie B Zobrazit panel
Nováček
Nováček

Přihlášen: 20.lis.2019
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
Autocad Civil 3D 2016
Stav: Offline
Bodů: 2
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Dotaz - nastavení AutoCad
    Zasláno: 20.lis.2019 v 11:00
Dobrý den, obracím se na vás asi s hloupou otázkou, ale pro mě je to velký problém se kterým neumím pohnout..
AutoCad používám již spoustu let, problém nastal při každém přechodu ze starší verze do nové. Vždy jsem si však s nastavením poradila. Mám nový PC a nově nainstalován AutoCad Civil 3D a přenastavit se mi to nedaří. Potřebuji odstranit RIBBONY  a nastavit si již dle sebe klasické menu, s ikonkami, které používám, přímo na panelu... Již jsem pročetla několik návodů - RIBONNY vypnu, pak ale končím..nejde mi to. Dle tohoto návodu končím již v bodě č. 2 - nemám nabídku "NÁSTROJE". Nevíte tedy prosím, kde je mohu přidat? Domnívám se, že by tam měla být.. Bez toho asi dále nepostoupím... 
Děkuji moc za jakoukoli radu..!
Zpět nahoru
Mantlík Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACAD/Map/Civil R10-> 2022
Stav: Offline
Bodů: 2527
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 21.lis.2019 v 08:46
Nabídku "nástroje" si musíte nastavit v PRACOVNÍM PROSTORU přes CUI (předpokládám, že panel nabídek máte zapnutý). pokud byste potřebovala podrobnější návod, napište

PS. TAké pro běžnou (autocadovskou) práci používám "staré" upravené toolbary s ikonkami, ale pro práci v civilu jsou ribbony nutností
J. Mantlík

Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 8678:Jak vyvolat aktualizaci tabulky extrakce dat?
Tip 2474:VIPJak zapnout/vypnout zlomky AutoStack v Mtextu?
Tip 11949:Konverze souřadnicového systému v DWG výkresu pomocí dotazů.
Tip 5411:VIPJak odlišit bloky stejného jména z různých DWG výkresů?
Tip 5440:Proč se AutoCAD ptá na každý atribut bloku dvakrát?
Tip 2191:Chyba při spouštění uloženého externího dotazu.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,438 sekund.