Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 9078 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoZamčené náčrty ve Fusion 360

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
PepaG Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 13.kvě.2011
Lokalita: ČR (PL)
Používám:
AM 2022, AIP 2022, Inv. Nastran, Fusion 360
Stav: Offline
Bodů: 94
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Zamčené náčrty ve Fusion 360
    Zasláno: 11.pro.2019 v 22:38
Dobrý den, prosím o radu. Nevím, čím jsem to způsobil, ale od nějakého kroku nemohu upravovat součásti v sestavě. U všech náčrtů v prohlížeči se objevil červený zámeček, po příkazu Edit Sketch se sice náčrt otevře, ale nelze v něm cokoli upravit. Už nad tím sedím dvě hodiny a na nic jsem nepřišel. Akorát jsem to zjistil po aktualizaci Fusionu, nevím, jestli to nemůže souviset.
Děkuji.
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21434
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 11.pro.2019 v 22:51
Červený zámeček jen ukazuje, že náčrt je plně zavazben, ale pokud nejde editovat, zřejmě nebyla při tvorbě zapnutá historie (časová osa).
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
PepaG Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 13.kvě.2011
Lokalita: ČR (PL)
Používám:
AM 2022, AIP 2022, Inv. Nastran, Fusion 360
Stav: Offline
Bodů: 94
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 11.pro.2019 v 23:08
Děkuji za rychlou odpověď, vyřešil to restart programu, omlouvám se, že jsem zmatkoval zbytečně. Zjistil jsem to totiž posléze i u starších modelů, do kterých jsem vůbec nezasahoval. Už jsem asi starej:). Vidíte, ten zámeček jsem si jako plné zavazbení neuvědomil, jsem zvyklý spíš na hlášení Inventoru. Ještě jednou díky a dobrou noc.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 12376:Jak zabránit neúmyslné úpravě náčrtu ve Fusion 360?
Tip 13169:VIPChybějící font ve Fusion 360 - jak jej zpřístupnit?
Tip 12947:Vrtání děr z bodů náčrtu ve Fusion 360.
Tip 13034:Fusion 360 - kóty oblouků definované od obvodu.
Tip 12539:Kreslení náčrtů najednou zobrazuje komplikovanou volbu osy a je pomalejší.
Tip 10770:Co znamená oranžová značka u ikony náčrtu ve stromu modelu ve Fusion 360?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,527 sekund.