Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 14564 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoAplikace Autodesk nenabízí aktualizace

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
PepaG Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 13.kvě.2011
Lokalita: ČR (PL)
Používám:
AM 2022, AIP 2022, Inv. Nastran, Fusion 360
Stav: Offline
Bodů: 94
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Aplikace Autodesk nenabízí aktualizace
    Zasláno: 08.bře.2020 v 13:38
Omlouvám se, pokud nepíšu na správné fórum, ale mám problém s Autodesk App - už nějakou dobu vytrvale nabízí aktualizace dávno odinstalovaných programů (verze 2018) a naopak vůbec nevidí např. Inventor 2020. "Vidí" AutoCAD Mechanical 2020, naopak nevidí AutoCAD 2020, nabízí pouze aktualizace verze 2019. Na Autodeskblogu https://www.autocadblog.cz/aplikace-problemy/ jsou nějaké tipy, ale reinstalace nepomohla, je to stejné, a do antiviru nemám oprávnění zasahovat (notebook je služební).
Zpět nahoru
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21434
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 08.bře.2020 v 19:57
Pokud Desktop App zpracovává již odinstalované produkty, pravděpodobně nebyla správně dokončena jejich odinstalace, např. chyběl závěrečný restart, a po produktu zůstaly záznamy v Registry. Ty odstraníte např. utilitou Microsoft Fix it. Pokud nepozná nové produkty, pal možná byly instalovány pod jiným uživatelským účtem nebo po instalaci nebyly spuštěny. Reinstalace Desktop App může pomoci, ale spíš je lépe odstranit tu příčinu. Jinak originál pokynů je na https://knowledge.autodesk.com/search-result/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/Autodesk-Desktop-App-shows-updates-for-uninstalled-software.html
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
PepaG Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 13.kvě.2011
Lokalita: ČR (PL)
Používám:
AM 2022, AIP 2022, Inv. Nastran, Fusion 360
Stav: Offline
Bodů: 94
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 08.čer.2020 v 13:29
Tak bohužel ten problém stále trvá, budu muset brzy nainstalovat 2021, pokud ji notebook zvládne. Jde o to, že aktualizace verze 2020 by měla snad řešit kompatibilitu s verzí 2021, což by se mi teď hodilo. Zkusil jsem všechno možné, MS Fix It nabízí pouze pomoc s instalací nebo odinstalací programu - já nechci ani jedno, nic, co bych chtěl odinstalovat, se neukazuje - ? Zmizely nabídky pro verzi 2018, ale pro verzi 2020 se neobjevují. Vyzkoušel jsem instalaci Autodesk App pod účtem admina, který instaloval programy, vyčistil jsem registry, v klíčích jsem nenašel nic, co by se mi zdálo nepotřebné. Ani v Desktop App, ani v účtu Autodesk nevidím ony aktualizace, nabízí se jedině 2020.0.1 Update, kterou mám nainstalovanou. Aktualizace nejsou vidět ani v profilu (účtu) školního administrátora (jen ta první).

Upravil PepaG - 08.čer.2020 v 13:59
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 4047:Funkce LiveUpdate mi nenabízí aktualizaci pro Inventor 9.
Tip 9993:Proč mi Revit Extension nenabízí funkce Braskets a Loads?
Tip 10973:Chybějící funkce Civil View po instalaci 3ds Max.
Tip 10982:Proč mi instalátor Product Design Suite 2017 nenabízí instalaci AutoCADu?
Tip 3211:Podpora rastrového formátu .RIC
Tip 10819:Autodesk Desktop App pro automatické stahování aktualizací.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,776 sekund.